Dis

i

Autor: YouTube/DisStream

Dis z łatwością pokonał zawodnika na High League. Jego metamorfoza robi wrażenie!

2022-02-11 15:40

Gala High League 2 już dawno za nami. Jedną z osób, które triumfowały podczas wydarzenia, był Norbert Dis Gierczak. Youtuber i streamer pokonał swojego rywala w trzeciej rundzie. Nie wszyscy wiedzą o tym, jak wielką przemianę przeszedł Gis, zanim w ogóle pojawił się w oktagonie. Twórca opowiedział o przemianie w jednym z wideo.

Norbert Dis Gierczak to jeden ze zwycięzców gali High League 2. Rywalem youtubera był Maciej Zony Zoniuk, a ich zacięty pojedynek zakończył się dopiero w trzeciej rundzie. Nie bez powodu nazywany jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiej sceny League of Legends streamer wyznał, że odniesienie zwycięstwa na tak wielkiej imprezie, którą obserwowały setki tysięcy osób, było dla niego najlepszym momentem w życiu. Nie wszyscy z pewnością wiedzą o tym, dlaczego ten sukces mógł smakować aż tak dobrze. Na kilka dni przed pojawieniem się w oktagonie Norbert Dis Gierczak zamieścił na swoim kanale film, w którym opowiedział o przemianie, jaką przeszedł na przestrzeni ostatnich lat. Z pewnością dla wielu z was będzie to prawdziwa motywacja, by skończyć z wymówkami i osiągnąć zamierzone cele! 

Sonda
Czy oglądałeś galę High League 2?

Norbert Dis Gierczak - przemiana

Patrząc na stare zdjęcia Disa, aż ciężko uwierzyć, że to naprawdę on! Zawodnik High League 2 włożył mnóstwo pracy w to, by zachwycać wysportowaną sylwetką. Na oficjalnym kanale youtubera pojawiło się wideo, w którym opowiedział on nieco więcej na temat swojej metamorfozy. Streamer przyznał, że ma nadzieję, iż jego historia będzie dla kogoś motywacją. Sądząc po komentarzach, które pojawiły się pod wideo i na Instagramie, na pewno tak będzie!

ESKA XD #042 - BATMAN, EUROWIZJA, MIŁOŚĆ, SAMOCHODY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE