Austria Wiedeń - Legia Warszawa NA ŻYWO. Transmisja online i w TV 3. rundy el. LKE

i

Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Austria Wiedeń - Legia Warszawa NA ŻYWO. Transmisja online i w TV 3. rundy el. LKE

SPORT

Austria Wiedeń - Legia Warszawa NA ŻYWO. Transmisja online i w TV 3. rundy el. LKE

2023-08-17 13:23

Austria Wiedeń - Legia Warszawa 17 sierpnia 2023 dostarczy kibicom ogromnych emocji. Będzie to thriller z gęsią skórką, czy jednak Wojskowi dostarczą swoim kibicom radości odrabiając straty i awansując do 4. rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy? Przekonamy się już dziś wieczorem. Sprawdźcie, gdzie i o której godzinie oglądać mecz Austria Wiedeń - Legia Warszawa online i w TV.

Spis treści

  1. Austria Wiedeń - Legia Warszawa 17.08.2023 na żywo
  2. Austria Wiedeń - Legia Warszawa TRANSMISJA NA ŻYWO

Austria Wiedeń - Legia Warszawa 17.08.2023 na żywo uświetni czwartkowy wieczór szczególnie kibicom stołecznego klubu. Choć niewątpliwie także miłośnicy polskich drużyn w europejskich pucharach będą przeżywać duże uniesienia ze względu na ten pojedynek. Oglądając mecz Austria Wiedeń vs Legia Warszawa online i w TV przekonamy się, która z drużyn zagra w czwartej rundzie Ligi Konferencji Europy. Bliżej tego celu jest ekipa prowadzona przez Michaela Wimmera. Wygrała z wicemistrzem Polski 1:2, ale ostatecznie nie przeważała na boisku. Drużyna z Austrii oddała, tylko trzy celne strzały na bramkę, podczas gdy zespół z naszego kraju aż osiem. Warto dodać, że mecz Austria Wiedeń - Legia Warszawa 17 sierpnia 2023 będzie miał szczególny charakter dla trenera Legii Kosty Runjaica, który w Wiedniu się urodził.

ME siatkarek 2023 - TERMINARZ. Kiedy i o której godzinie mecze Polski?

Ulubione piosenki Roberta Lewandowskiego. Oto jego playlista!

Austria Wiedeń - Legia Warszawa 17.08.2023 na żywo

Mecz Austria Wiedeń vs Legia Warszawa 17 sierpnia 2023 na żywo pokazany będzie na ogólnodostępnym kanale telewizyjnym. Dlatego też wszyscy chętni kibice będą mogli obejrzeć rywalizację klubu ze stolicy, w walce o 4. rundę Ligi Konferencji Europy. Walkę zapowiada Josue, który otwarcie mówi o złym wyniku przed rewanżem, ale na pewno Wojskowi się nie poddadzą. Tym bardziej, że statystycznie Legia była lepszym zespołem. Wspominał również, że w rewanżu ekipa z Warszawy będzie stosować pressing i jeśli dopisze im szczęście, to wynik będzie inny niż przy ulicy Łazienkowskiej. Przekonamy się o tym od godziny 19:00. Wtedy wybrzmi pierwszy gwizdek na Franz-Horr-Stadion. 

Austria Wiedeń - Legia Warszawa TRANSMISJA NA ŻYWO

Gdzie oglądać mecz Austria Wiedeń - Legia Warszawa online na żywo? Transmisja w internecie udostępniona jest na oficjalnej stronie internetowej TVP Sport, a także w aplikacji mobilnej tejże stacji. Jeśli wolicie zasiąść przed ekranem telewizorów i emocjonować się tym starciem, to odpalcie TVP 2 tuż przed godziną 19:00.