Najseksowniejsze partnerki piłkarzy mundialu 2022. Na liście Anna Lewandowska! [GALERIA]

2022-11-24 17:27

Mundial to nie tylko okazja do kibicowania naszym zawodnikom i oczekiwanie na jak największą liczbę goli. To także czas, kiedy media rozpisują się o pięknych żonach i dziewczynach piłkarzy. Tak samo stało się tym razem. Jeden z zagranicznych portali przygotował ranking najseksowniejszych WAGs. Na liście znalazła się między innymi Anna Lewandowska. Które miejsce zajęła?

Mundial to najważniejsza impreza piłkarska na świecie. W 2022 roku oczy wszystkich zwrócone są na Katar, gdzie odbywa się tegoroczny turniej. Kibice ze wszystkich państw biorących udział trzymaja kciuki za swoje reprezentacje. Mundial to jednak nie tylko sportowe emocje. Kazde mistrzostwa w piłce nożnej są również okazją do rozmawiania o WAGs. Media plotkarskie i sportowe zwracają uwagę na trybuny, gdzie można zobaczyć ukochane piłkarzy. Portal sportowy Total Sportal przygotował zestawienie najseksowniejszych WAGs mundialu 2022. Na którym miejscu znalazła się Anna Lewandowska? Jakie inne partkerki piłkarzy znalazły się na liście? 

ZOBACZ TAKŻE: Najpiękniejsze polskie WAGs na Mistrzostwach Świata 2022. Jak wyglądają partnerki piłkarzy?

Mundialowe piosenki. Oto hymny mistrzostw świata

Mundial 2022 - ranking najseksowniejszych WAGs

W rankingu przygotowanym przez Total Sportal znalazła się między innymi Anna Lewandowska, żona najlepszego polskiego napastnika. Żona Roberta zajęła w nim 11. miejsce. Kto znalazł się w pierwszej dziesiątce? Sprawdźcie w galerii niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Dreamers - oficjalna piosenka mundialu 2022. O czym śpiewa Jungkook z BTS? [TEKST]