Kornelia Nowak

i

Autor: Zaginieni

Zaginiona

Zaginęła Kornelia Nowak. Wyszła z chłopakiem i kontakt się urwał

Kornelia Nowak zaginęła. Dziewczyna ma zaledwie 16 lat. Wyszła z chłopakiem i nie wróciła do domu. Nie ma z nią żadnego kontaktu. Bliscy próbują ją znaleźć na własną rękę. Powiadomili również policję

Kornelia Nowak zaginęła

Rodzina i najbliżsi szukają 16-letniej Kornelii Nowak. Kornelia jest mieszkanką Bytomia, mieszka w dzielnicy Szombierki. Dziewczyna po raz ostatni widziana była przez swoich bliskich w sobotę 10 czerwca 2023 roku około godz. 14. Wtedy to wyszła z domu ze swoim chłopakiem. Od tamtej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną i bliskimi, nie poinformowała gdzie się znajduje i czy jest bezpieczna. Bliscy zaginionej bardzo się o nią martwią i tęsknią. Próbują na własną rękę ustalić miejsce jej pobytu, lecz to się nie udaje.

- Nie jesteśmy w stanie określić czy nastolatka przebywa z chłopakiem dobrowolnie czy z przymusu - informują bliscy.

Kornelia Nowak

i

Autor: Zaginieni

Gdzie jest Kornelia Nowak

Jak wynika z ustaleń bliskich Kornelii, jej chłopak jest mieszkańcem Siemianowic Śląskich. Rodzina pojawiła się w miejscu jego zamieszkania, jednak nikogo nie zastała. Jest duże prawdopodobieństwo, że dziewczyna może dalej przebywać w jego towarzystwie. Telefon Kornelii Nowak jest aktywny jednak nikt go nie odbiera.

Kornelia Nowak Rysopis

  • 160 cm wzrostu
  • średnia budowa ciała
  • włosy blond do ramion
  • znaki szczególne: brodawka znajdująca się na szyi

Wszystkie osoby, posiadające jakiekolwiek informacje odnośnie losów zaginionej nastolatki prosimy o niezwłoczny kontakt z funkcjonariuszami z IV Komisariatu Policji w Bytomiu pod numerem telefonu: 47 853 38 10 lub kontakt z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112 .

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/