Zaginęła 13-letnia Vanessa z Bytomia. Wyszła do szkoły i już nie wróciła do domu

i

Autor: Facebook/Zaginieni przed laty, archiwum

Wiadomości

Zaginęła 13-letnia Vanessa z Bytomia. Wyszła do szkoły i już nie wróciła do domu

20 lutego 13-letnia Vanessa z Bytomia wyszła do szkoły i już do domu nie wróciła. Od tamtej pory nie kontaktowała się z najbliższymi. Jej telefon pozostaje nieaktywny. Czy ktoś ją widział?

Zaginęła Vanessa z Bytomia. 13-latka nie nawiązała kontaktu z rodziną 

Zaginęła Vanessa Pogorzałek. 13-latka jest mieszkanką Bytomia, a konkretnie dzielnicy Bobrek. 20 lutego nastolatka wyszła rano do szkoły.

Ostatni kontakt był po godzinie 14:20 z babcią, której powiedziała, że troszkę się spóźni bo uciekł jej autobus. Telefon nastolatki jest nieaktywny, nie posiada dokumentów. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną oraz nie powróciła do miejsca zamieszkania – czytamy na stronie "Zaginieni przed laty" na Facebooku. 

Oto rysopis 13-latki:

  • wzrost: 153cm;
  • sylwetka: szczupła budowa ciała;
  • kolor włosów: brązowe, długie, dłuższa grzywka;
  • kolor oczu: zielone.

W dniu zaginięcia Vanessa ubrana była w czarną kurtkę, czarne spodnie jeansowe oraz białe adidasy. Posiadała przy sobie czarny plecak w białe motylki.

Osoby, które posiadają informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji IV w Bytomiu pod numerem 47 853 38 10 lub redakcją "Zaginieni przed laty". Gwarantujemy anonimowość – dodają przedstawiciele redakcji w mediach społecznościowych.