Tłumy na otwarciu Woolworth w Katowicach

i

Autor: A. Olejarczyk

Handel

Tłumy na otwarciu sklepu Woolworth w Katowicach. Sieć przygotowała specjalne promocje

Wielkie otwarcie Woolworth w Katowicach stało się faktem. W czwartek 25 kwietnia pani Karolina przecięła wstęgę i tak oto została pierwszą klientką Woolworth - pierwszego sklepu tej sieci w Katowicach. W hucznym otwarciu sklepu wzięły udział prawdziwe tłumy ludzi. Zobaczcie zdjęcia z otwarcia.

Otwarcie sklepu Woolworth w Katowicach

Sklep Woolworth znajdziemy w parku handlowym Fabryka Park. To 20 punkt sieci na mapie Polski i pierwszy w Katowicach. Wielkie otwarcie sklepu odbyło się w czwartek 25 kwietnia.

Już przed godz. 9 przed wejściem ustawiła się kolejka ludzi. Pierwszą klientką sklepu Woolworth została pani Karolina, która uroczyście przecięła wstęgę. Chwilę później przez ruchome drzwi do środka weszła blisko setka ludzi. Klienci szybko rozproszyli się po sklepie, szukając czegoś dla siebie. 

W naszej galerii zobaczysz, jak wyglądało otwarcie sklepu Woolworth w Katowicach. 

Otwarcie Woolworth w Katowicach. Specjalne promocje dla klientów

Co więcej, z okazji otwarcia sieć Woolworth przygotowała specjalne promocje. Do 27 kwietnia na wszystkie artykuły obowiązuje 15-procentowy rabat. Zostanie on naliczony do zakupów przy kasie. Jak podaje marka, ponad 6 tys. artykułów znajdziemy w cenie poniżej 13 zł. Przykładowo męski T-shirt kupimy już za 7,65 zł, a za mały ręcznik zapłacimy tylko 3,82 zł. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Ogromny sklep, poprzecinany szerokimi alejkami, został podzielony na sekcje. Wśród kategorii znajdziemy m.in. "Dla kobiet", "Dla mężczyzn", "Dziewczyny", "Chłopcy", "Naczynia", "Kuchnia", "Łazienka" i "Dekoracje". Dzięki temu sklep jest przejrzysty i każdy z łatwością może w nim znaleźć to, czego szuka.

W naszej galerii zobaczysz, co znajduje się w ofercie sklepu Woolworth w Katowicach. 

Co to jest Woolworth? Adres, godziny otwarcia sklepu w Katowicach

Woolworth to niemiecka sieć dyskontów, która oferuje produkty niespożywcze. Oferta jest zbliżona do Pepco, TEDi czy KiK.

W sklepach sieci znajdziemy m.in. artykuły gospodarstwa domowego, tekstylia, dekoracje, elektronikę, artykuły papiernicze i zabawki, a także odzież dla całej rodziny.

W polskich sklepach tej sieci można też kupić m.in. ubrania, walizki, torebki, słodycze, zabawki i artykuły dla dzieci, artykuły dla zwierząt, codziennego użytku czy artykuły sezonowe.

Woolworth rozpoczął ekspansję w Polsce w 2023 roku. Sklepy niemieckiej sieci pojawiły się w największych miastach m.in. Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Zielonej Górze i Opolu.

Sklep Woolworth znajduje się na terenie parku handlowego Fabryka Park w Katowicach (ul. Armii Krajowej 47). Sklep jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9-21.