Roksana Węgiel i Timbaland

i

Autor: AKPA // screen z Instagrama @roxie_wegiel

gwiazdy

Timbaland popłakał się przez Roksanę Węgiel! Nie potrafił ukryć wzruszenia, słuchając jej głosu

2024-05-21 18:56

Roksana Węgiel bez wątpienia należy do grona najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych gwiazd polskiego show-biznesu. Jak widać, jej głos robi wrażenie nie tylko na Polakach. Gdy Timbaland, światowej sławy producent, usłyszał nagrany we współpracy z Pawbeatsem utwór "Każdej nocy", nie był w stanie powstrzymać łez. Dumna gwiazda pochwaliła się tym w mediach społecznościowych.

Roksana Węgiel i Pawbeats to zdaniem wielu duet doskonały. Każdy ze wspólnie stworzonych przez nich kawałków pozwolił słuchaczom poznać artystkę z zupełnie innej strony. Internauci pisali nawet, że Marcin wydobywa z niej to, co najlepsze. Jak wiadomo, Roxie i Pawbeats niedawno ponownie spotkali się w studiu nagraniowym, by dokończyć nowy numer. W międzyczasie ich poprzednim projektem, "Każdej nocy", zachwycił się sam... Timbaland. Czołowy amerykański producent, który ma na swoim koncie współprace z takimi gwiazdami jak Justin Timberlake czy Madonna, docenił talent wokalistki i bydgoskiego producenta podczas jednego z live'ów. Z udostępnionego przez Roxie nagrania można wywnioskować, że Pawbeats dołączył do transmisji i puścił mu swój numer. 52-latek nie był w stanie powstrzymać wzruszenia i zaczął płakać. Artystka już zareagowała!

Roksana Węgiel zmieniła fryzurę. Teraz ma grzywkę! Trudno ją rozpoznać?

Roksana Węgiel i Pawbeats o nowej piosence. "Każdej nocy" wzrusza do łez

Roxie doprowadziła Timbalanda do płaczu!

Talent Roksany zrobił wrażenie również na Timbalandzie. Producent muzyczny nie krył wzruszenia, słuchając utworu "Każdej nocy". Gwiazda polskiej sceny muzycznej zareagowała już na ten fakt, dziękując legendzie na swoim Instagramie.

Ale akcja... Pawbeats wbił na live... Timbaland płaczący do "Każdej nocy". Dziękuję!!! Wow! Nie mogę w to uwierzyć, napisała.

Nagranie zobaczycie na story Roksany na Instagramie. Pozostaje nam tylko pogratulować temu duetowi i czekać na nowości!