gwiazdy

Szymon Wydra jest dumnym tatą. Tak dziś wygląda jego syn Rysio!

2024-05-21 18:21

Szymon Wydra należy do grona artystów, którzy rzadko mówią o swoim życiu prywatnym i chwalą się nim w mediach społecznościowych. Nie jest jednak tajemnicą, że piosenkarz jest dumnym tatą córki Simony i syna Rysia. Wspólnie z młodszą pociechą wziął udział w 23. Biegu po Nowe Życie. Zobaczcie, jak dziś wygląda 8-letni już syn wokalisty.

Szymon Wydra już od ponad 20 lat robi karierę w rodzimym show-biznesie. Artysta stawiał pierwsze kroki w programie "Idol", gdzie wspólnie z Alicją Janosz i Eweliną Flintą dotarł do samego finału, a kolejne lata pokazały, że doskonale wykorzystał daną mu szansę. Piosenkarz wspólnie z zespołem Szymon Wydra & Carpe Diem wylansowali masę hitów, które zna cała Polska. Mimo ogromnego sukcesu Szymon Wydra nigdy nie należał do grona gwiazd, które chętnie chwalą się swoim życiem prywatnym. Artysta od lat jest jednak w szczęśliwym związku z Anną Wydrą, którego owocami są córka Simona oraz syn Rysio. Niedawno młodsza pociecha towarzyszyła sławnemu tacie podczas 23. odsłony "Biegu po Nowe Życie". Jak widać, chłopiec idzie w ślady ojca. Pamiętacie, że na początku kariery medialnej Szymon Wydra też miał długie włosy?

Wojtek z "M jak miłość" ma już 16 lat. Feliks Matecki mocno wydoroślał! Dziś wygląda zupełnie inaczej

DODA o swoim telewizyjnym MARZENIU: „Jest mi bardzo PRZYKRO”

Szymon Wydra z synem 

Rodzina ma dla Szymona Wydry największą wartością. Gdy w 2006 roku przywitał na świecie córkę Simonę, stracił dla niej głowę. 

Ja jestem ojcem, który oszalał na punkcie córki, więc jej płacz i krzyki zupełnie mi nie przeszkadzają - mówił lata temu w wywiadzie dla "Twoje Imprerium". 

Artysta ma też doskonałe relacje z synem Rysiem, który urodził się 10 lat później, w 2016 roku. 8-latek towarzyszył tacie podczas 23. Biegu po Nowe Życie. Zobaczcie, jak dziś wygląda pociecha autora hitu "Życie jak poemat". Podobny do ojca?