Ofensywa Woolworth w Śląskiem. Wkrótce otworzą się dwa kolejne sklepy tej sieci

i

Autor: Archiwum/mat. prasowe Ofensywa Woolworth w Śląskiem. Wkrótce otworzą się dwa kolejne sklepy tej sieci

Katowice

Wielkie otwarcie Woolworth w Katowicach i wielkie promocje. Zobacz GAZETKĘ promocyjną

Wielkimi krokami zbliża się otwarcie sklepu Woolworth w Katowicach. To będzie pierwszy punkt sieci w stolicy województwa śląskiego. Z okazji Woolworth przygotował specjalne promocje dla klientów.

Niemiecka sieć sklepów Woolworth podbija Śląsk

Wielkimi krokami zbliża się otwarcie pierwszego sklepu Woolworth w Katowicach. Niemiecka sieć sklepów od dłuższego czasu zapowiadała, że otworzy swój punkt w stolicy woj. śląskiego. Niepewna była tylko lokalizacja.

Ostatecznie padło na Fabrykę Park - najnowszy park handlowy, który powstał na południu Katowic. Na chwilę obecną znajdziemy tam takie sklepy jak Jysk, Maxi Zoo, Rossmann, Action, Pepco i TEDi. A teraz do grona najemców dołączył Woolworth.

Zobacz zdjęcia z otwarcia

Otwarcie sklepu Woolworth w Katowicach. Specjalne promocje dla klientów

Huczne otwarcie sklepu Woolworth w Fabryce Park zaplanowano na czwartek 25 kwietnia. To będzie 20 punkt sieci na mapie Polski i zarazem pierwszy w Katowicach.

Nasza koncepcja sprzedaży detalicznej odnosi sukcesy, a baza klientów stale rośnie. Coraz więcej osób docenia naszą korzystną ofertę i korzysta z atrakcyjnego stosunku ceny do jakości. Wraz z sukcesywnym wzrostem dajemy jasno do zrozumienia, że handel stacjonarny niesłusznie został uznany za martwy i udowadniamy, że nasz format sprzedaży detalicznej jest przyszłościowy i skuteczny -przeczytamy na stronie Woolworth Polska.

Z okazji hucznego otwarcia pierwszego sklepu w Katowicach sieć przygotowała specjalne promocje. W dniach 25-27 kwietnia wszystkie produkty kupimy o 15 procent taniej. Rabat zostanie naliczony przy kasie. Jak podaje marka, ponad 6 tys. artykułów znajdziemy w cenie poniżej 13 zł. Przykładowo męski T-shirt kupimy już za 7,65 zł, a za mały ręcznik zapłacimy tylko 3,82 zł.

Ponadto pierwsze 1500 osób otrzyma torbę na otwarcie sklepu gratis. Dla klientów przewidziano również specjalne atrakcje, jak Koło Fortuny z nagrodami. 

Gazetka Woolworth Katowice

W naszej galerii możesz zobaczyć gazetkę z promocjami, jakie Woolworth przygotował dla klientów z okazji wielkiego otwarcia sklepu w Katowicach. 

Co to jest Woolworth? Adres, godziny otwarcia sklepu w Katowicach

Woolworth to niemiecka sieć dyskontów, która oferuje produkty niespożywcze. Oferta jest zbliżona do Pepco, TEDi czy KiK.

W sklepach sieci znajdziemy m.in. artykuły gospodarstwa domowego, tekstylia, dekoracje, elektronikę, artykuły papiernicze i zabawki, a także odzież dla całej rodziny.

W polskich sklepach tej sieci można też kupić m.in. ubrania, walizki, torebki, słodycze, zabawki i artykuły dla dzieci, artykuły dla zwierząt, codziennego użytku czy artykuły sezonowe.

Woolworth rozpoczął ekspansję w Polsce w 2023 roku. Sklepy niemieckiej sieci pojawiły się w największych miastach m.in. Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Zielonej Górze i Opolu. 

Sklep Woolworth znajduje się na terenie parku handlowego Fabryka Park w Katowicach (ul. Armii Krajowej 47). Sklep jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9-21.