areszt świętochłowiczanki

i

Autor: Śląska Policja

Wiadomości

Świętochłowiczanka znęcała się nad partnerem. Bał się jej do tego stopnia, że mieszkał w piwnicy

Policjanci ze Świętochłowic zatrzymali 58-letnią kobietę, która od kilku znęcała się nad swoim partnerem. Mężczyzna był przez nią poniżany, opluwany i uderzany. Decyzją prokuratora została objęta policyjnym dozorem oraz otrzymała nakaz opuszczenia mieszkania i zakaz zbliżania się do mężczyzny. Grozi jej do 5. lat więzienia.

Świętochłowice. Kobieta biła swojego partnera. Grozi jej więzienie

58-letnia mieszkanka Świętochłowic nadużywała alkoholu i nie stroniła od agresji, którą stosowała na swoim partnerze. Podczas regularnie wszczynanych przez nią awantur, wielokrotnie rzucała różnymi przedmiotami w mężczyznę. Opluwała i biła. Przemoc wobec partnera stosowała od co najmniej pięciu lat.

64-latek w obawie przed partnerką jadał i sypiał w piwnicy oraz w toalecie. W rodzinie była prowadzona procedura Niebieskiej Karty. W czwartek, 7 marca świętochłowiccy policjanci zatrzymali kobietę. 58-latka podczas kolejnej awantury rozcięła nożem rękę swojego partnera. Po spędzonej nocy w policyjnym areszcie usłyszała zarzuty znęcania się oraz uszkodzenia ciała.

Decyzją prokuratora, kobieta została objęta policyjnym dozorem oraz otrzymała nakaz opuszczenia mieszkania i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Za przestępstwa, których się dopuściła, grozi jej do 5. lat więzienia.

QUIZ o śląskich imionach. Znasz je i umiesz nazwać po polsku?

Pytanie 1 z 10
Na początek prawdopodobnie proste pytanie. Śląskie imię Alfons to po Polsku: