Zatrzymanie poszukiwanego w bieruniu

i

Autor: Śląska Policja

Zatrzymanie

Śląskie. Spowodował śmiertelny wypadek pod wpływem alkoholu. Po 8. latach został zatrzymany

2024-02-03 9:42

Policjanci z Bierunia zatrzymali 43-letniego mężczyznę poszukiwanego m.in. za spowodowanie śmiertelnego wypadku. Sprawca ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości przez prawie osiem lat. Ścigano go listem gończym i Europejskim Nakazem Aresztowania.

Spowodował śmiertelny wypadek po alkoholu. W końcu został zatrzymany

W 2016 roku 35-letni mężczyzna spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem alkoholu. W tym samym roku został wydany za nim list gończy. Był poszukiwany przez sądy w Tychach i Mysłowicach. Od 2017 r. organy ścigania wystawiły za nim Europejski Nakaz Aresztowania.

Mężczyzna miał również do odbycia kilkuletni wyrok pozbawienia wolności. Poszukiwany często zmieniał adresy pobytu, jak również zmienił swój wygląd (...) Kryminalni uzyskali informację, że 43-latek może przebywać na terenie Tychów - podaje policja w Bieruniu.

 W końcu po blisko 8. latach poszukiwań kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu zatrzymali 43-latka w Tychach. Mężczyzna został przewieziony do policyjnej celi, z której w piątek, 2 lutego trafił do aresztu śledczego.