Miedźna: Pojechał spotkać się z ojcem, wyciągnął pistolet i zranił 39-latkę

i

Autor: slaska.policja.pl Miedźna: Pojechał spotkać się z ojcem, wyciągnął pistolet i zranił 39-latkę

Miedźna: Pojechał spotkać się z ojcem, wyciągnął pistolet i zranił 39-latkę

Rodzinne spotkania nie zawsze przebiegają pomyślnie, co pokazuje przykład z Pszczyny. 21-latek pojechał z matką odwiedzić swojego ojca, z którym od dawna nie dogaduje się najlepiej. W trakcie spotkania wyciągnął pistolet na metalowe kulki i zaczął strzelać do niego i jego znajomej.

21-latek zaczął strzelać do ojca i jego znajomej

Wszystko wydarzyło się w niedzielę 17 września w Miedźnej. Policjanci zostali zawiadomieni o tym, że nietrzeźwy młody mężczyzna przyjechał ze swoją matką do domu ojca, z którym jest od jakiegoś czasu mocno skonfliktowany. Pijany 21-latek w pewnym momencie wyjął pistolet na metalowe kulki i zaczął strzelać do swojego ojca i jego znajomej. Zdołał oddać kilkanaście strzałów, po czym uciekł. Wystrzelone kulki dosięgnęły 39-letnią kobietę, którą pogotowie zabrało od razu do szpitala. Na szczęście odniesione przez nią obrażenia nie okazały się poważne. 

21-latek szybko został zatrzymany. Mundurowi zabezpieczyli pistolet zasilany dwutlenkiem węgla, a także metalowe kulki. Mężczyzna potem tłumaczył, że wyciągnął broń, ponieważ był mocno wzburzony kolejną kłótnią z ojcem. Mężczyzna jest znany policji. Już wcześniej zatrzymywano go ze względu na popełniane przestępstwa. Wobec zatrzymanego zastosowano zabezpieczenie majątkowe na poczet przyszłych kar. Teraz o jego losie znów zdecyduje sąd.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE