Mecz siatkarski Polska - Niemcy w Katowicach

i

Autor: PAP/Zbigniew Meissner

Sport

Polska - Niemcy w katowickim Spodku. Mimo przegranej biało-czerwonych to był emocjonujący mecz. Zobaczcie ZDJĘCIA

2023-05-25 23:54

Siatkarze rozgrzewali dziś kibiców w katowickim Spodku do czerwoności! Mecz reprezentacji Polski mężczyzn z Niemcami był pierwszym w nowym sezonie kadrowym. Niestety, biało-czerwoni przegrali 2:3. Zobaczcie ZDJĘCIA.

Aktualizacja, godz. 23.30:

Kibice gorąco dopingowali, na trybunach była euforia, jednak polska reprezentacja mężczyzn w siatkówce swój pierwszy mecz w nowym sezonie kadrowym przegrała z Niemcami 2:3 (21:25, 26:24, 25:19, 17:25, 13:15). 

Rewanżowy mecz rozegrany zostanie w piątek, 26 maja w Sosnowcu. Siatkarskie emocje zagoszczą w nowej hali sportowej w ArcelorMittal Parku. Start o godz. 17.30.

Wcześniej pisaliśmy:

W czwartek, 25 maja, w katowickim Spodku rozpoczęło się siatkarskie święto. W meczu towarzyskim Alei Gwiazd Siatkówki reprezentacja Polski mężczyzn gra z drużyną Niemiec, prowadzoną przez Michała Winiarskiego. 

Wcześniej, na Alei Korfantego odbyło się odsłonięcie pamiątkowych tablic wybitnych zawodniczek i zawodników. Zaszczyt ten przypadł w udziale sportowcom: Mateusz Bieniek, Aleksander Śliwka, Bartosz Kwolek, Dorota Świeniewicz, Małgorzata Glinka, Paweł Papke.

Przypomnijmy, że Aleja Gwiazd Siatkówki w Katowicach przy al. Korfantego została uroczyście otwarta w maju 2017 r. i upamiętnia wybitnie zasłużonych w siatkówce.

Polska drużyna mężczyzn w tym sezonie będzie rywalizować podczas kilku ważnych wydarzeń – podczas Siatkarskiej Ligi Narodów, której finały odbędą się w Polsce, Mistrzostw Europy oraz turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk. 

Zobaczcie pierwsze ZDJĘCIA ze zmagań w Spodku!

Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE