Władca Pierścieni

Władca Pierścieni. Bohaterowie książek J.R.R. Tolkiena jako koty! Zobaczcie zdjęcia!

2024-02-22 16:18

Książki J.R.R. Tolkiena znają i uwielbiają fani fantastyki na całym świecie. Filmowa trylogia Władca Pierścieni na podstawie jego książek cieszy się niesłabnącą popularnością. Zaskakująco również dużą popularnością w internecie cieszą się filmiki z kotami. Czy kocia wersja tego filmu byłaby hitem? Zobaczcie, jak zdaniem AI wyglądają bohaterowie Władcy Pierścieni jako koty!

Trzy Pierścienie dla królów elfów pod otwartym niebem,Siedem dla władców krasnali w ich kamiennych pałacach,Dziewięć dla śmiertelników, ludzi śmierci podległych,Jeden dla Władcy Ciemności na czarnym tronieW Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie,Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związaćW Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.

J.R.R. Tolkien, Władca Pierścieni

Kocie portrety bohaterów Władcy Pierścieni

Za każdym razem, gdy przywołuję w pamięci filmy Władca Pierścieni w reżyserii Petera Jacksona, słyszę głos Cate Blanchett, która opowiada o stworzeniu pierścieni władzy. Prawdopodobnie nie jestem jedyną osobą, która tak ma. Chociaż od premiery pierwszej części minęły już 23 lata, to filmy Petera Jackson na podstawie twórczości Tolkiena nadal zachwycają. Niestety najnowsza adaptacja jego twórczości od Amazona, czyli Pierścienie Władzy jest delikatnie mówiąc, rozczarowująca. Zarówno pod względem gry aktorskiej, jak i samej fabuły, która w niczym nie dorównuje twórczości Tolkiena. Niestety powstaje kolejna część tego serialu, ale zamiast martwić się tym, jak bardzo jego twórcy po raz kolejny nie uszanują twórczości pisarza, postanowiliśmy rozbawić was nieco i przedstawić wygenerowane dzięki sztucznej inteligencji obrazy bohaterów Władcy Pierścieni jako kotów. Kto wie, może zabawna kocia wersja Władca Pierścieni okazałaby się lepszym hitem serial Pierścienie Władzy? Zapraszamy do naszej galerii.

Władca Pierścieni QUIZ. Różnice między filmem a książką. Znasz wszystkie?

Pytanie 1 z 8
Podróż do Rivendell trwa w filmie...