Kibice podczas meczu Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok

Autor: Marek Tęcza

Częstochowa

Mecz Raków Częstochowa - Jagellonia Białystok. Kibice Rakowa oszaleli z radości [GALERIA]

Raków Częstochowa pokonał Jagiellonię Białystok 3:0, czym zapewnił sobie pozycję współlidera ekstraklasy. Momentami emocje na trybunach sięgały zenitu. Kibice Rakowa dali pokaz kapitalnego wsparcia, krzycząc, śpiewając i wiwatując na cześć swojej ulubionej drużyny. Zobaczcie, jak bawiły się tłumy podczas sobotniego meczu!

W pierwszej kolejce PKO Ekstraklasy Raków Częstochowa wygrał z Jagiellonią Białystok 3:0. Podczas pierwszej połowy piłkarze z Częstochowy częściej byli przy piłce, ale przed długie minuty nic z tego nie wynikało. Dopiero przed przerwą Łukasz Zwoliński zaliczył bramkę, która zmotywowała zawodników Rakowa do walki.

Druga połowa meczu była znacznie ciekawsza. Nieco po kwadransie Zwoliński trafił gole z rzutu karnego, a chwilę później bramkę zaliczył Bartosz Nowak. Choć piłkarze Jagielloni próbowali się bronić i wypracować własną akcję, koniec końców mecz zakończył się zwycięstwem Rakowa Częstochowy.

Emocje na trybunach pełnych widzów momentami sięgały zenitu. Kibice krzyczeli z radości, wiwatowali i klaskali, gdy ich ulubiona drużyna poprowadziła skuteczną akcję. W naszej galerii możesz zobaczyć, jak bawili się kibice podczas meczu Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok. Zdjęcia publikujemy dzięki uprzejmości fotografa Marka Tęczy.

Mecz Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok (3:0). Kibice Rakowa oszaleli z radości:

Kiedy kolejny mecz Rakowa Częstochowa? Mecz z Koroną Kielce został przełożony

Kolejny mecz w lidze Raków rozegra 5 sierpnia, podejmują Wartę Poznań. To dlatego, że jego mecz drugiej kolejki z Koroną Kielce został przełożony.