Katowice: Karambol na DTŚ w stronę Sosnowca. Trasa mocno się korkuje

i

Autor: Google maps/Informacje Drogowe Śląsk i Okolice/Screen Katowice: Karambol na DTŚ w stronę Sosnowca. Trasa mocno się korkuje

Karambol na DTŚ

Katowice: Karambol na DTŚ w stronę Sosnowca. Trasa mocno się korkuje

Około godz. 14 na Drogowej Trasie Średnicowej w stronę Sosnowca (tuż za tunelem na wysokości osiedla Gwiazdy) doszło do zderzenia kilku samochodów osobowych. Trasa już mocno się zakorkowała.

Informację o wypadku podano na grupie facebookowej Informacje Drogowe - Śląsk i Okolice. Do wypadku doszło około godz. 14 tuż za tunelem prowadzącym w stronę Sosnowca. Zderzyło się tam siedem samochodów w dwóch zdarzeniach drogowych. W pierwszym był karambol czterej pojazdów, a w drugim trzech. Z informacji podanych przez katowicką policję wynika, że nie ma osób poszkodowanych. 

Karambol na DTŚ spowodował korek, który ciągnie się już kilka kilometrów. Nie wiadomo jak na razie, kiedy droga zostanie odblokowana a ruch upłynniony. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE