Wypadek w kopalni Pniówek. Górnik nabił się na metalowy pręt

i

Autor: KPP Pszczyna

Górnik spadł z wysokości i nabił się na metalowy pręt. Makabryczny wypadek w kopalni Pniówek

Do wypadku doszło 830 metrów pod ziemią. 31-letni mężczyzna z raną szarpaną brzucha został wywieziony na górę, a następnie przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

Do makabrycznego wypadku doszło w sobotę 30 września rano na terenie Kopalni Węgla Kamiennego "Pniówek" w Pawłowicach, na głębokości 830 metrów pod ziemią.

Jeden z górników podczas wykonywania prac związanych z zabudową wentylacyjną spadł z wysokości i nabił się na metalowy pręt. Zgłoszenie w sprawie wypadku przyjął komisariat pszczyńskiej policji w Pawłowicach. Na miejsce wezwano również śmigłowiec LPR.

31-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego z raną szarpaną brzucha został przetransportowany do szpitala. Jego stan określono jako ciężki. Teraz wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia zajmie się pszczyńska policja.

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Marcin Twaróg Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE