Wypadek w Pyskowicach

i

Autor: Martyna Speer

Na drogach

Tragiczny wypadek w Pyskowicach. W czołowym zderzeniu zginął mężczyzna

Wypadek w Pyskowicach okazał się śmiertelny. Na remontowanej drodze z Pyskowic do Gliwic zderzyły się czołowo dwa samochody. Cztery osoby zostały poszkodowane. Niestety mimo akcji reanimacyjnej nie udało się uratować mężczyzny.

Wypadek w Pyskowicach

W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do tragicznego wypadku na trasie z Pyskowic do Gliwic na wysokości ogródków działkowych przy ul. Gliwickiej. Czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe, w których łącznie jechały cztery osoby. Niestety jeden z kierowców zginął na miejscu. Pozostali uczestnicy tragicznego wypadku zostali przetransportowani w ciężkim stanie do szpitali.

- Strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia wykonali dostęp do osoby poszkodowanej, która znajdowała się w pojeździe. Następnie po jej wydobyciu przystąpili do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy. Niestety w wyniku wypadku 3 osoby poszkodowane zostały zabrane przez Zespoły Ratownictwa Medycznego do szpitali a 1 osoba poniosła śmierć na miejscu zdarzenia - informuje Państwowa Straż Pożarna w Gliwicach.

Przyczyny wypadku w Pyskowicach

Obecnie nie są znane przyczyny wypadku w Pyskowicach. Śledztwo prowadzi policja pod nadzorem prokuratury. Wiadomo, że w miejscy tragicznego wypadku trwały prace drogowe. Nawierzchnia drogi została sfrezowana. Drogowcy zabezpieczyli odcinek drogi prowizorycznymi znakami zwężającymi przejazd. 

Być może sprawca wypadku się zagapił lub zjechał na przeciwległy pas ruchu.

Trasa po wypadku nieprzejezdna była przez kilka godzin. 

W działaniach brały udział 4cztery zastępy straży pożarnej, 15 strażaków. Na czas prowadzonych działań i czynności policyjnych droga była zablokowana.

Koszmarny wypadek

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Marcin Twaróg Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE