Pożar samochodu w pow. zawierciańskim

i

Autor: KM PSP Zawiercie

Zawiercie

Dramatyczne chwile na DW792 w Hucisku. Samochód zapalił się i doszczętnie spłonął

Wstępna hipoteza jest taka, że kierujący osobowym seatem nie zastosował się do znaków i wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu. Doprowadził tym samym do zderzenia z pojazdem marki bmw, który zapalił się i doszczętnie spłonął.

W sobotę 30 września w godzinach wieczornych na drodze wojewódzkiej nr 792 w miejscowości Hucisko (pow. zawierciański) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Jak podaje portal zawiercie112, kierowca seata wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu i wjechał w bmw. Siła uderzenia była tak duża, że auto się zapaliło i doszło do pożaru.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe: straż pożarną, policję i zespół ratownictwa medycznego. Na szczęście ogień udało się stosunkowo szybko ugasić i nie doszło do pożaru innych pojazdów czy pobliskich budynków. Ponadto wszyscy uczestnicy zdarzenia wyszli z niego bez szwanku.

Teraz ustaleniem szczegółowych okoliczności zdarzenia zajmie się policja w Zawierciu.

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Marcin Twaróg Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE