Brutalny pseudokibic z Rudy Śląskiej znęcał się nad bezdomnym. Kopał go po twarzy i okładał pięściami. Szokujące nagranie [WIDEO]

2020-05-22 11:31 NAU
Brutalny pseudokibic z Rudy Śląskiej znęcał się nad bezdomnym. Kopał go po twarzy i okładał pięściami. Szokujące nagranie [WIDEO]
Autor: KMP Ruda Śląska Brutalne pobicie bezdomnego w Rudzie Śląskiej

Szokujące nagranie zostało udostępnione przez policjantów z Rudy Śląskiej. Widzimy na nim młodego mężczyzny, który znęca się nad osobą bezdomną. Rudzianin najpierw upokarzał bezdomnego mężczyznę, a potem brutalnie go pobił. Zobaczcie wideo, ale tylko na własną odpowiedzialność.

Brutalne pobicie bezdomnego w Rudzie Śląskiej

Policjanci z Rudy Śląskiej opublikowali szokujące nagranie, na którym widzimy jak młody mężczyzna znęca się nad bezdomny, a następnie brutalnie okłada pięściami. Do całego zdarzenia doszło na początku maja w godzinach popołudniowych, w centrum Rudy Śląskiej tuż obok przystanku Bielszowice Szpital.

Zobacz także: Nocna awantura w Częstochowie. Najpierw kłótnia, a potem potrącenie i ucieczka z miejsca zdarzenia [WIDEO]

- W czasie gdy sprawca okładał 56-letniego bezdomnego, ulicą przejeżdżały samochody, a chodnikiem po drugiej stronie ulicy przechodzili piesi. Nikt jednak nie pomógł bezdomnemu, nikt nie zdecydował się nawet na krótki anonimowy telefon informujący policjantów o zajściu - przekazał st. asp. Arkadiusz Ciozak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej.

Mieszkaniec Rudy Śląskiej brutalnie pobił bezdomnego. Zobacz WIDEO.

Brutalne zachowanie pseudokibica w Rudzie Śląskiej

Chociaż do brutalnego zachowania 28-letniego mieszkańcy Rudy Śląskiej doszło już na początku maja, sprawca nie pozostanie bezkarny. Policjanci namierzyli sprawcę, powiązanego ze środowiskiem pseudokibiców. Co więcej, na jego telefonie znaleźli dwa filmy, które uwieczniły jego wyczyny. Napastnik najpierw znęcał się nad bezdomnym, zmuszając go do wykonywania poniżających poleceń, a w kolejnym dniu pobił siedzącego na przystanku 56-latka.

Zobacz także: Katowice: Pełna emocji interwencja policji w dzielnicy Ligota. Doszło do awantury [WIDEO]

- Zatrzymany przyznał się od popełnionych przestępstw. Śledczy przedstawili mu dwa zarzuty, a prokurator objął go policyjnym dozorem. Za uszkodzenie ciała i zmuszanie do określonego zachowania grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności - informuje rzecznik rudzkich policjantów.