Żona zgłosiła zaginięcie męża, który nie wrócił po pracy do domu. Mężczyzna odopoczywał leżąc w zaroślach

i

Autor: KPP Ropczyce

Żona zgłosiła zaginięcie męża. Mężczyzna po pracy odpoczywał leżąc w zaroślach

2021-04-12 13:47

Policjanci z ropczyckiej komendy odnaleźli 62-letniego mieszkańca Czarnej Sędziszowskiej, który po zakończonej pracy nie wrócił do domu. O jego zaginięciu w piątek powiadomiła zaniepokojona żona. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało, postanowił tylko odpocząć po pracy… leżąc w zaroślach

W piątek po godzinie 22.00 dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał od zaniepokojonej mieszkanki Czarnej Sędziszowskiej zgłoszenie, że do domu nie powrócił jej mąż, który pomagał w pracy znajomemu. Z informacji, jakie uzyskali policjanci, wynikało, że mężczyzna prace zakończył około godziny 19.00.

Jaki majątek zgromadził Krzysztof Krawczyk? Jaką miał emeryturę?

POLUB NASZ NOWY FANPAGE ESKA RZESZÓW NEWS NA FACEBOOKU!

Odpoczywał w zaroślach

Dyżurny po uzyskaniu rysopisu mężczyzny, nie zwlekał i w pierwszej kolejności skierował patrole policji w rejon, gdzie miał pracować. Mundurowi szybko odnaleźli mężczyznę, który leżał w zaroślach w niewielkiej odległości od akwenu wodnego.

Okazało się, że 62-latek wracając do domu, postanowił się położyć, aby odpocząć. Na szczęścicie, nic się mu nie stało. Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Funkcjonariusze doprowadzili mieszkańca Czarnej Sędziszowskiej do miejsca zamieszkania.

Sonda
Koronawirus. Czy imprezy masowe powinny odbywać się mimo pandemii koronawirusa?