Żona zgłosiła zaginięcie męża. Mężczyzna po pracy odpoczywał leżąc w zaroślach

2021-04-12 13:47
Żona zgłosiła zaginięcie męża, który nie wrócił po pracy do domu. Mężczyzna odopoczywał leżąc w zaroślach
Autor: KPP Ropczyce

Policjanci z ropczyckiej komendy odnaleźli 62-letniego mieszkańca Czarnej Sędziszowskiej, który po zakończonej pracy nie wrócił do domu. O jego zaginięciu w piątek powiadomiła zaniepokojona żona. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało, postanowił tylko odpocząć po pracy… leżąc w zaroślach

W piątek po godzinie 22.00 dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał od zaniepokojonej mieszkanki Czarnej Sędziszowskiej zgłoszenie, że do domu nie powrócił jej mąż, który pomagał w pracy znajomemu. Z informacji, jakie uzyskali policjanci, wynikało, że mężczyzna prace zakończył około godziny 19.00.

Jaki majątek zgromadził Krzysztof Krawczyk? Jaką miał emeryturę?

POLUB NASZ NOWY FANPAGE ESKA RZESZÓW NEWS NA FACEBOOKU!

Odpoczywał w zaroślach

Dyżurny po uzyskaniu rysopisu mężczyzny, nie zwlekał i w pierwszej kolejności skierował patrole policji w rejon, gdzie miał pracować. Mundurowi szybko odnaleźli mężczyznę, który leżał w zaroślach w niewielkiej odległości od akwenu wodnego.

Okazało się, że 62-latek wracając do domu, postanowił się położyć, aby odpocząć. Na szczęścicie, nic się mu nie stało. Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Funkcjonariusze doprowadzili mieszkańca Czarnej Sędziszowskiej do miejsca zamieszkania.

Sonda
Koronawirus. Czy imprezy masowe powinny odbywać się mimo pandemii koronawirusa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE