Silny wiatr wyrządził szody na Podkarpaciu. Są połamane drzewa, pozrywane dachy

i

Autor: Pixabay

Silny wiatr wyrządził szody na Podkarpaciu. Są połamane drzewa, pozrywane dachy

2020-12-30 8:56

58 razy - tyle podkarpaccy strażacy wyjeżdżali w ciągu ostatniej doby do usuwania skutków silnych wiatrów w regionie. Wichury wyrządziły liczne szkody. Na szczęście nikt nie został ranny.

Silny wiatr na Podkarpaciu: Są szkody

Minionej doby podkarpaccy strażacy mieli ręce pełne pracy. 58 razy interweniowali w związku z usuwaniem skutków silnych wiatrów w regionie:

- Nasze interwencje głównie polegały na usuwaniu połamanych konarów drzew leżących na jezdniach, chodnikach i na posesjach. W 7 przypadach strażacy pomagali zabezpieczyć uszkodzone dachy na budynkach mieszkalnych i gospodarczych - informuje Marcin Betleja, rzecznik PSP w Rzeszowie.

Najwięcej zdarzeń miało miejsce w powiatach przemyskim, strzyżowskim, lubaczowskim, tarnobrzeskim i leżajskim. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Sonda
Jak spędzisz Sylwestra 2020/2021?

Jaka pogoda na sylwestra w Rzeszowie?

Dodajmy, że nadchodzące dni w regionie nie będą już tak wietrzne. Sylwester na przykład zapowiada się ciepły, ale z opadami deszczu. O szczegółach pisaliśmy w artykule poniżej:

Posłuchaj o mitach dotyczących palenia papierosów. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Praca wre na rzeszowskiej "Stali"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE