Przemyśl: Osiem zarzutów za płatność cudzą kartą. Kobieta wpadła podczas próby kradzieży

2022-01-13 13:33
Przemyśl: Osiem zarzutów za płatność cudzą kartą. Kobieta wpadła podczas próby kradzieży
Autor: Pixabay

Policjanci z przemyskiej komendy zatrzymali 41-letnią kobietę, która płaciła w sklepach za zakupy przywłaszczoną kartą. Funkcjonariusze ustalili, że mieszkanka powiatu przemyskiego dokonała osiem nieautoryzowanych płatności kartą. Kobieta wpadła podczas próby kradzieży towaru z drogerii. Usłyszała już zarzuty.

W przemyskiej komendzie od listopada trwało dochodzenie w związku ze zgłoszeniem przywłaszczenia karty płatniczej i dokonanych nią nieautoryzowanych płatności. Śledczy ustalili, że 12 listopada 2021 r. kartą robiono drobne zakupy w różnych sklepach na terenie Przemyśla i takich transakcji wykonano osiem. Sprawczyni wydała prawie 160 zł.

CZYTAJ TAKŻE: Jarosław: Czujnik uratował życie rodzinie! 10-latka straciła przytomność

Wpadła podczas próby kradzieży

Dwa tygodnie temu policjanci zostali zawiadomieni o próbie kradzieży towaru z jednej z drogerii na terenie Przemyśla. Sprawczyni, która chciała ukraść artykuły, została złapana przez pracowników sklepu.  Wezwani na miejsce policjanci wylegitymowali kobietę. Okazało się, że to ona w listopadzie ubiegłego roku płaciła w sklepie nie swoją kartą.

41-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego przyznała się do próby kradzieży oraz do tego, że znalazła kartę bankomatową i płaciła nią w sklepach za drobne zakupy. Kobiecie przedstawiono osiem zarzutów kradzieży z włamaniem na konto.

Uderzyła w nissana i zwiała. Później wróciła, bo zapomniała o jednej rzeczy
Sonda
Czy kiedykolwiek znalazłeś/aś zgubione pieniądze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE