Żyrafy z poznańskiego ZOO są już w nowym domu

i

Autor: ZOO Poznań Żyrafy z poznańskiego ZOO są już w nowym domu

Poznańskie Zoo szuka wolontariuszy! Jak wygląda praca ze zwierzętami?

2021-11-10 14:11

Poznańskie Zoo​ szuka wolontariuszy. Nie trzeba mieć specjalnego wykształcenia, ani doświadczenia. Warunki konieczne to pełnoletność, zaszczepienie przeciwko COVID-19 i najważniejsze - chęci do pracy. A tej w Zoo nie brakuje!

Kochasz zwierzęta, masz wolny czas, a praca fizyczna i pogoda nie są ci straszne? Jeśli tak, to warto pomyśleć o wolontariacie w poznańskim Zoo. Po pandemicznej przerwie ogród znów szuka rąk do pracy. Tej w Zoo jest sporo, niezależnie od warunków pogodowych.

Chętni muszą wiedzieć, że wolontariat to nie przytulanie zwierzątek, ale ciężka fizyczna praca. Najczęściej w kaloszach i z grabiami lub widłami w rękach.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Żeby zacząć wolontariat w Zoo trzeba być osobą pełnoletnią, zaszczepioną przeciwko COVID-19 i gotową do pracy. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 12 listopada, kolejne 27. Zbiórka o 8 rano przy wejściu do Zoo, ale od strony ulicy Browarnej.

O szczegółach Ewa Stefanowicz rozmawia z rzeczniczką ZOO, Małgorzatą Chodyłą.

Posłuchaj całej rozmowy z zeczniczką Zoo w Pozaniu, Małgorzatą Chodyłą

Gwara - Sprawdź, czy zrozumiesz, co do Ciebie mówią w innych regionach Polski

Pytanie 1 z 12
Jeżeli ktoś zaproponuje Ci na Warmii i Mazurach "anielskie ruchańce" to znaczy, że...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE