Wakacje 2023

i

Autor: pixabay Wakacje 2023 - gdzie pojechać na urlop we wrześniu?

Podróże

Wakacje we wrześniu. Gdzie spędzić urlop po sezonie?

2023-09-21 9:47

Nie wszyscy mogą pozwolić na odpoczynek w miesiącach od lipca do sierpnia. Inni wolą zaoszczędzić trochę pieniędzy i wybrać się na wczasy dopiero po sezonie. Sprawdziliśmy, gdzie najlepiej spędzić wakacje we wrześniu.

Wakacje powoli dobiegają końca, jednak kurorty cały czas przyjmują gości. Tym bardziej, że pogoda dopisuje, a temperatury nadal są bardzo wysokie. Każdy stara się zatem korzystać z ostatnich ciepłych dni, zanim przyjdzie nam zmienić zwiewne sukienki i krótkie spodenki na jesienne płaszcze i ciepłe buty.

Nie wszyscy jednak mają szanse odpocząć w miesiącach od lipca do sierpnia, a inni liczą na niższe koszty wycieczek po sezonie, dlatego planują urlop we wrześniu. Wtedy, oprócz niższych cen, można liczyć także na brak tłumów, co dla niektórych jest najbardziej istotną kwestią spędzania urlopu.

ESKA Summer City: Muszyna i Terma Bania

Tanie wczasy po sezonie. Gdzie odpocząć we wrześniu?

Już od pierwszych dni września ceny wycieczek są znacznie niższe, warto zatem sprawdzić oferty operatorów, aby wybrać idealną dla siebie destynację. My przestawiamy wam sprawdzone kierunki, które co roku cieszą się dużą popularnością.

Wczasy w Bułgarii zaczynają się już od 1300 złotych za tydzień od osoby. W Grecji odpoczniemy już od 1600 złotych, a w Turcji od 2000 złotych. Można również wybrać się na objazdową wycieczkę po Bałkanach, co kosztuje niespełna 2500 złotych. Równie dużą popularnością cieszą się wycieczki do Egiptu za podobną cenę. Śmiało zachęcamy również do spędzenia wrześniowych wakacji na Malcie lub we Włoszech - zmieścimy się w cenie 2800 złotych za tydzień.

Jeżeli myślisz o zachodnich destynacjach, świetnym pomysłem jest odwiedzenie Wysp Kanaryjskich, gdzie we wrześniu temperatury sięgają 26 stopni. Za wczasy, przy dobrych wiatrach, zapłacisz tu jedynie 2600 złotych. To samo dotyczy przepięknej Madery, zwanej krainą wiecznej wiosny, gdzie temperatury sięga we wrześniu 24 stopni. Oferty last minute zaczynają się nawet od 2700 złotych za tydzień.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Już teraz zaplanuj jesienny wyjazd! Nowe kierunki Wizz Air prosto z Gdańska