smutna kobieta poronienie depresja

i

Autor: Getty Images

Martwy płód w przepompowni w Okonku. Prokuratura ma nowe ustalenia!

2023-01-31 16:29

Mamy najnowsze informacje dotyczące tragicznych wydarzeń z Okonka (pow. złotowski). Pod koniec ubiegłego tygodnia na terenie oczyszczalni ścieków pracownicy odkryli martwy płód. Śledczy przesłuchali już kobietę, która podaje się za matkę dziecka. Co ustalono do tej pory?

Do makabrycznego odkrycia doszło w czwartek (26 stycznia) w godzinach porannych. Policjanci dotarli  do matki, która została już przesłuchana przez prokuratora. Znamy również wyniki sekcji zwłok.

- Ustaliliśmy płeć, jest to dziewczynka. Ze wstępnej opinii sekcji zwłok wynika, że śmierć płodu to efekt samoistnego poronienia. Krótko mówiąc nieszczęśliwy wypadek - mówi prok. Łukasz Wawrzyniak, który ujawnił nam wyjaśnienia złożone przez kobietę - Ona stwierdziła, że tego dnia źle się czuła. Była w łazience, tam niestety nastąpiło poronienie - dodał.

Wersja kobiety jest weryfikowana przez prokuraturę. Kobieta w najbliższym czasie przejdzie dodatkowe badania ginekologiczne. Do tematu będziemy wracać.

Jak rozpoznać odejście wód płodowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE