NADCHODZI LATO! Ogromna zmiana pogody na Warmii i Mazurach. Na termometrach ponad 20 stopni

Ocieplenie na Warmii i Mazurach
Autor: pixabay.com Kiedy będzie ciepło na Warmii i Mazurach? Prognoza pogody na maj

Po zimnej majówce czeka nas spore ocieplenie! Wkrótce termometry w całej Polsce pokażą ponad 20 stopni Celsjusza. Również mieszkańcy Warmii i Mazur będą cieszyć się ze słonecznej pogody. Kiedy zrobi się cieplej? Szczegóły poniżej.

Długi majówkowy weekend nie był dla nas łaskawy pod względem temperatur. Było zimno i deszczowo. Miejscami padał również śnieg, a silny wiatr łamał drzewa. Wiele osób nie miało też prądu. Na szczęście pogoda się powoli uspokaja, a przed nami znaczne ocieplenie. W województwie warmińsko-mazurskim wyższych temperatur należy spodziewać się już od najbliższej niedzieli (16 maja). Wówczas temperatury wzrosną do 18 stopni Celsjusza. Kolejne dni będą jeszcze cieplejsze. We wtorek słupki rtęci wzrosną nawet do 24 stopni. Do tego ogrzewać nas będzie słońce. Więcej informacji o pogodzie na weekend i na nowy tydzień już wkrótce.

Raport z anteny 04.05, godz.10

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl