Arena Festival Film & Music

i

Autor: Arena Festival Film & Music Arena Festival Film & Music w Ostródzie

Muzyka filmowa w Ostródzie. Znany festiwal już w weekend [AUDIO]

2022-06-30 13:26

Już 1 i 2 lipca 2022 r. w ostródzkim amfiteatrze odbędzie się szósta edycja Arena Festival film&music. Zapowiadają się dwa niezapomniane wieczory z muzyką filmową. Pełna orkiestra symfoniczna, znakomici artyści gwarantują niezapomniane widowisko.

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052

Arena Festival Film & Music

W piątek i sobotę w ostródzkim amfiteatrze zabrzmi piękna muzyka filmowa twórców polskich i zagranicznych. Na żywo będzie można posłuchać m. in. piosenki z filmów i seriali PRL oraz filmów o Jamesie Bondzie. 

Arena Festiwal film&music to największy festiwal muzyki filmowej w północnej Polsce, który odbywa się z udziałem artystów Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej, gwiazd polskiej sceny takich jak Igor Herbut, Sławek Uniatowski czy Olga Szomańska – mówi Paweł Krupiński z ostródzkiego Urzędu Miasta.

Posłuchaj: na festiwal zaprasza Paweł Krupiński z ostródzkiego Urzędu Miasta.

Quiz seriale w PRL. Alternatywy 4

Pytanie 1 z 10
W 68 r. Docent Furman miał dostać mieszkanie po jednym syjoniście, który wylądował:

Arena Festival film & music – Tribute to Duduś Matuszkiewicz

W programie na piątek 01.lipca  muzyka Jerzego Dudusia Matuszkiewicza m.in. tematy z filmów i seriali: „Alternatywy 4”, „Janosik”, „Czterdzieści lat minęło” (serial „Czterdziestolatek”), „Nie lubię poniedziałku”, „Poszukiwany poszukiwana” oraz piosenki m.in. „Zakochani są wśród nas”, „Mam ochotę na chwileczkę zapomnienia”, „Nie bądź taki szybki Bill” oraz piosenki z repertuaru artystów. utwory z orkiestrą Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej wykonają Igor Herbut i Olga Szomańska.

James Bond Symfonicznie

Ten koncert odbędzie się w drugi wieczór festiwalu. "Skyfall", "Diamonds are forever", "You only live twice" to piosenki, których fanom Jamesa Bonda przedstawiać nie trzeba. Posłuchajcie ich w pełnym orkiestrowym brzmieniu i za sprawą magnetycznego głosu Sławek Uniatowski.

Arena Festival Film & Music

i

Autor: materiał organizatora Festiwal w Ostródzie, a zaproszenia do zgarnięcia na antenie olsztyńskiej Eski

Wydarzenie polecamy!

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE