Wielkanoc 2022 życzenia SMS

i

Autor: Pixabay

Życzenia wielkanocne 2022 - SMS. Krótkie sentencje, które skradną serce każdego

2022-04-03 11:48

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc. To najważniejsze święto w roku liturgicznym, które większość katolików spędza w rodzinnym gronie. Nie wszystkim jednak zdołamy złożyć życzenia wielkanocne osobiście, dlatego miło jest wysłać komuś choćby SMSa. Jeśli nie masz talentu czy czasu do takich rzeczy - przychodzimy z odsieczą. Mamy w zapasie kilka sentencji i rymowanek, które pomogą wywołać uśmiech na ustach odbiorcy.

Wielkanoc 2022 wypada 17 kwietnia, jednak życzenia zaczynamy sobie wysyłać już w Wielką Sobotę, a ci bardziej zapominalscy wysyłają jeszcze w Poniedziałek Wielkanocny. Zmartwychwstanie Pańskie to najważniejsze katolickie święto, dlatego warto wysłać życzenia bliskim i znajomym, z którymi nie możemy spotkać się osobiście, a o których wiemy, że w tym okresie świętują. Zebraliśmy kilka propozycji, które sprawdzą się zarówno jako bardziej formalne życzenia, jak i takie, które można wysłać bardziej bliskiemu gronu.

JAK OSZCZĘDZAĆ PALIWO? Zasady eco drivingu | ESKA XD - Prosto z salonu #45

Z okazji Świąt Wielkanocnychskładam wszystkim w ten czas radosnyżyczenia ciepłe jak tchnienie wiosnyNiech wszystkie troski będą daleko,a dobro płynie szeroką rzeką.

Ogarnięci tą wielką tajemnicążyczymy Wam wiele radości i dobra.Niech Ten, który powstał z grobu,wzmocni wiarę, rozpali miłość,niech stanie się dla Was źródłempokoju, zrozumienia i szacunku.

Aby był to czas uroczy,życzymy miłej Wielkanocy.Aby zdrowie dopisałoi jajeczko smakowało.Aby szynka nie tuczyła,atmosfera była miła.Niech tradycja wodę leje,a zajączek niech się śmieje!

Zdziwisz się kto, zdziwisz się skąd.A ja Ci życzę wesołych świąt.Pomyślisz sobie: To jakaś bajka!A ja Ci życzę smacznego jajka!

Niech radosne Alleluja będzie dla Wasostoją zwycięskiej miłości i niezłomnej wiary.Niech pogoda ducha towarzyszy Wamw trudzie każdego dnia,a radość serca w czasie zasłużonego odpoczynku.

Wesołego królika co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!

Kiedy Wielka Noc nastanieżyczę Wam na Zmartwychwstaniedużo szczęścia i radości,która niechaj zawsze gościw dobrym sercu, w jasnej duszyi niechaj wszystkie żale zagłuszy

Ogarnięci tą wielką tajemnicą życzymy Wam wiele radości i dobra. Niech Ten, który powstał z grobu, wzmocni wiarę, rozpali miłość, niech stanie się dla Was źródłem pokoju, zrozumienia i szacunku.

Życzenia pochodzą ze strony wierszykolandia.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE