Życzenia na Mikołajki 2022 - kartki, wierszyki mikołajkowe do pobrania

2022-12-05 14:15
Mikołaj
Autor: Canva

Mikołajki to bardzo wyjątkowy dzień, na którego nadejście czekają nie tylko najmłodsi. To właśnie w tym dniu obdarowujemy najbliższych choćby skromnymi upominkami, sami stając się Mikołajami, jak również z radością je przyjmujemy. Jeśli nie macie okazji spotkać się z kimś, na kogo twarzy chcielibyście wywołać uśmiech, na pewno pomocne okażą się życzenia mikołajkowe. U nas znajdziecie życzenia na Mikołajki 2022 graficzne, wierszowane i gotowe do skopiowania.

Życzenia mikołajkowe w postaci obrazków i wierszyków - te i inne propozycje znajdziecie na naszej stronie. 6 grudnia to data wyjątkowa, na której nadejście czekają dzieciaki na całym świecie, ale nie tylko. To właśnie wtedy, zgodnie z tradycją, obchodzimy Mikołajki. Popularne święto wiąże się z otrzymywaniem, jak i dawaniem prezentów najbliższym osobom. To także doskonały dzień na okazanie komuś bezinteresownej pomocy, chociażby za sprawą obejrzenia Mikołajkowego Bloku Reklamowego. Jak wiadomo, czasami to niemożliwe, by spotkać się z bliską osobą i obdarować ją choćby skromnym upominkiem. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą gotowe do skopiowania życzenia na Mikołajki w formie wierszyków, jak i obrazków. Jedne mogą mieć charakter humorystyczny, drugie stanowić powód do wzruszeń - możliwości jest wiele. Jeśli lubicie dać upust swojej kreatywności, to mamy coś także dla was. Poniżej podpowiadamy, jak szybko zrobić własną kartkę mikołajkową za pomocą dostępnych w sieci narzędzi!

Mikołajkowy Blok Reklamowy - o której godzinie? Kiedy włączyć TV?

Najlepsze świąteczne piosenki. Dzięki nim poczujesz magię świąt

Kartki mikołajkowe 2022

W sieci bez problemu można znaleźć strony dedykowane e-kartkom na wszystkie okazje, w tym również na Mikołajki. Podobnie jak to święto, są one bardzo kolorowe i od razu wywołują pozytywne emocje. Taki prezent na pewno ucieszy każdego, bez względu na jego wiek. Oto, gdzie szukać inspiracji:

  • milakartka.pl
  • e-kartki.net.pl
  • kartkolandia.pl
  • canva.com

Życzenia mikołajkowe 2022 - wierszyki

Renifer Rudolf już grzeje kopyta,

Mikołaj w pośpiechu prezenty chwyta,

niech wszystkie smutki wnet pójdą w kąt,

ja dziś Ci życzę Wesołych Świąt!

----- 

Gdy Mikołaj Cię ominie

zrób na wieczór smutną minę,

bo to obowiązek Świętych

by przynosić nam prezenty!

----

Drogi, Święty Mikołaju,

co przychodzisz prosto z raju

i dla dzieci gwiazdkę masz,

powiedz co mi dzisiaj dasz?

Ja pamiętam, w zeszłym roku,

przyszedłeś do nas o zmroku,

miałeś z sobą mnóstwo rzeczy

i wszystko dla grzecznych dzieci.

Więc przez cały roczek długi,

długi tak jak droga mleczna

czekałam na ciebie kochany

i starałam się być grzeczna.

A gdy dziś tu jesteś z nami

i podarki z sobą masz,

choć drobiażdżek daj dla [WSTAW IMIĘ]

by radosną miała twarz.

Źródło: Wierszykolandia.pl.

Sonda
Czy lubisz obchodzić Mikołajki?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze