Aula / szkoła

i

Autor: Canva

wakacje 2024

Życzenia na koniec roku szkolnego dla nauczycieli. Piękne podziękowania dla pedagogów

2024-06-19 10:41

Koniec roku szkolnego to ważna uroczystość, na którą uczniowie czekają z ogromną niecierpliwością. To czas podsumowań i refleksji nad minionymi miesiącami nauki. Uczniowie z radością biorą udział w uroczystych apelach, podczas których dziękują swoim pedagogom za ich trud i zaangażowanie. Wręczają im kwiaty oraz przygotowane podziękowania, wyrażając wdzięczność za przekazaną wiedzę i wsparcie. To chwila pełna wzruszeń i pozytywnych emocji, umacniająca więzi między nauczycielami a uczniami. Jeśli nie masz pomysłu na życzenia dla pedagogów, to trafiłeś w idealne miejsce. Przygotowaliśmy kilka ciekawych wierszyków, które możecie przepisać na kartkę lub wysłać im w wiadomości.

Zakończenie roku szkolnego 2023/24 to wyjątkowy moment zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Dzień, w którym ostatni raz przekraczamy mury szkoły w danym roku jest pełen wzruszeń i podsumowań. Po miesiącach wspólnej pracy i rozwijaniem umiejętności, przychodzi czas na refleksję i zasłużony odpoczynek. Uroczyste apele, które odbywają się w szkołach, stanowią nie tylko formalne zakończenie edukacyjnej podróży, ale również wyjątkową okazję do wyrażenia wdzięczności nauczycielom za ich nieoceniony trud i zaangażowanie. W tym szczególnym czasie uczniowie, często w towarzystwie rodziców, przygotowują specjalne podziękowania i życzenia dla nauczycieli. Wręczanie kwiatów, drobnych upominków oraz wypowiadanie ciepłych słów wdzięczności stało się tradycją, która podkreśla wagę ich pracy. To moment, kiedy młodzież ma szansę docenić nie tylko przekazywaną wiedzę, ale również wsparcie, cierpliwość i inspirację, które otrzymali przez cały rok szkolny.

Viki Gabor o polskiej szkole. Stanowczo skomentowała zniesienie prac domowych

Zakończenie roku szkolnego 2023/24 - życzenia dla nauczycieli

Początek wakacji dla nauczycieli to chwila, która przypomina im, jak ważną rolę pełnią w życiu młodych ludzi i jak głęboki wpływ mają na ich rozwój. Czas podsumowań i rozdania świadectw, to również moment, w którym młodzież dziękuje pedagogom za ich trud włożony w edukację. Znakomitą formą wyrażenia swojej wdzięczności są życzenia dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Poniżej znajdziecie kilka ciekawych przykładów, które śmiało możecie skopiować lub przepisać.

Wszyscy nasi kochani nauczyciele dla swoich uczniów cierpliwości mają wieleZa naukę, za trud jaki jest wkładany przeogromny bukiet życzeń dziś składamy.Życzenia szczere, prawdziwe z uczniowskich serc płynące.Jak świeże kwiaty pachnące, kwitnące na naszej polskiej łące.

---------------------------------------------------

Dla Nauczyciela sprawa to błaha,Pamiętać, ile oczu ma mucha,Wiedzieć jak zadaniu sprostać,I jak przez labirynt się przedostać.Jednak my, uczniowie, to małe owieczki,Które wciąż wierzą w ojców bajeczki,Które się uczą, owszem,lecz także Błądzą myślami po świecie, a jakże!

-------------------------------------------------

Za cały trud włożony w moją edukację, za wszystkie miesiące starań, za całą przekazaną wiedzę, cierpliwość, serce, empatię i wychowanie... Z całego serca dziękuję!

-------------------------------------------------

Dziękuję za te miesiące starań i pomocy, za wszystkie rady, pochwały, a także zasłużoną krytykę. Dzięki Panu/Pani odkryłem/am, że nauka naprawdę może być fajna!

-------------------------------------------------

Za serce, uśmiech, dobre słowo,

zachętę do pracy, gdy nic się nie udawało

i pochwałę, gdy wszystko szło dobrze.

Za pomoc w odkrywaniu tego, w czym jesteśmy najlepsi

i przekonywanie, że możemy zrobić więcej, niż się spodziewamy.

Za pokazanie nam, że się liczymy i jesteśmy ważni.

Za to, że w tak wielu sytuacjach

mogliśmy zawsze na Panią liczyć...

-------------------------------------------------

Nauczyciel to ktoś, kto widzi w każdym dziecku

wyjątkową osobę i zachęca je do rozwijania

jego indywidualnych talentów oraz mocnych stron." - Barbara Cage

Dziękujemy za fantastyczny rok szkolny 2023/2024.