Zrób selfie i dowiedz się, jaki jest stan twojej skóry! Ta aplikacja to hit dla każdej dziewczyny

2020-04-16 14:19
Zrób selfie i dowiedz się, jaki jest stan twojej skóry! Ta aplikacja to hit dla każdej dziewczyny
Autor: pixabay.com

To nie tajemnica, że każda kobieta marzy o pięknej cerze bez skazy. Na wygląd skóry wpływa wiele czynników, w tym odpowiednia pielęgnacja, dieta, tryb życia czy aktywność fizyczna. Każdy wie, że technologia w obecnych czasach idzie bardzo do przodu, dlatego nikogo nie zdziwi fakt, że powstała aplikacja, która potrafi zbadać naszą cerę. O co dokładnie chodzi i co zaczyna być hitem internetu, przeczytasz w artykule na ESKA.pl.

Piękna cera to spore wyzwanie dla niejednej kobiety. Aby cieszyć się jej zdrowym wyglądem należy odpowiednio ją pielęgnować. Czasami nie wystarczą drogie kosmetyki, ponieważ trzeba jeszcze prowadzić właściwy tryb życia. Nie bez powodu mówi się, że zmęczenie, brak snu i stres odbija się na naszej buzi. Jeśli nie potrafisz rozpoznać swoich skórnych problemów, albo nie wiesz jak sobie z nimi radzić - z pomocą przychodzi sztuczna inteligencja i nowość, która pojawiła się w internecie. Mowa o analizie stanu skóry, która dokonywana jest przez stworzoną do tego aplikację. Wszystko odbywa się w przeciągu niecałej minuty na podstawie selfie bez makijażu i okularów. Jej algorytm w kilkanaście sekund jest w stanie ocenić naszą cerę pod kątem, aż siedmiu oznak starzenia. Są to przede wszystkim: widoczne pory, przebarwienia, zmarszczki pod oczami, drobne linie, głębokie zmarszczki, utrata jędrności czy też blasku. Aplikacja finalnie porównuje uzyskane wyniki do wyników kobiet będących w różnym wieku. Dodatkowo, identyfikuje mocną stronę cery oraz dwa obszary, które wymagają niezbędnej i priorytetowej pielęgnacji. Została opracowana we współpracy z różnymi dermatologami.

#Zostańwdomu i zrób spa swoim włosom!

SkinConsult AI - jak działa?

SkinConsult AI działa w przeglądarce i jest naprawdę prosta w obsłudze. Aby dowiedzieć się prawdy o swojej cerze wystarczy zrobić sobie w pierwszej kolejności selfie bez makijażu. Następnie trzeba je wgrać na stronę internetową, która jest do tego przystosowana. Kiedy nasze zdjęcie się wczyta, musimy odpowiedzieć na kilka łatwych pytań, które dotyczą naszego wieku oraz typu skóry. W ciągu kilku sekund otrzymamy odpowiedź od sztucznej inteligencji. Wynik będzie spersonalizowany wraz z komentarzem eksperta oraz podpowiedzią, dotyczącą pielęgnacji i doboru kosmetyków odpowiednich do naszej buzi.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze