Zosia Nowakowska jako Whitney Houston. To najlepszy występ Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

2017-03-24 15:50

Zosia Nowakowska jako Whitney Houston zachwyci publiczność i jury? Już teraz na ESKA.pl możecie zobaczyć występ aktorki!

Zofia Nowakowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo ma szansę na kolejne zwycięstwo? Już w sobotę 25 marca młoda aktorka wcieli się w Whitney Houston! W poprzednim tygodniu Zosia Nowakowska była Shakin’ Stevensem i mimo niełatwego zadania dała sobie świetnie radę. Przypominamy też, że Zofia Nowakowska w pierwszym odcinku show okazała się najlepsza i jako Jennifer Lopez zostawiła w tyle całą konkurencję. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017 - uczestnicy i metamorfozy 25.03.17 >>

Zosia Nowakowska jako Whitney Houston

Czy tym razem Zosia Nowakowska powtórzy sukces? Aktorka wykona hit It’s Not Right, But It’s Okay. Utwór pochodzi z płyty My Love Is Your Love, która jest czwartym studyjnym albumem wokalistki. To ten krążek osiągnął status aż poczwórnej platyny. Przed Zosią Nowakowską naprawdę trudne zadanie, ale naszym zdaniem wypadła świetnie. Już teraz zobacz wideo z występem Zosi i pamiętaj - Twoja Twarz Brzmi Znajomo już w sobotę, 25 marca o godzinie 22:05 w Polsacie! 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze