Zodiakara - nowy trend na TikToku. O co chodzi? Kim jest zodiakara?

2022-01-16 16:15

Serfując po popularnych aplikacjach, można natknąć się na trendy i nowe słowa wymyślane przez młodzież. Jednym z nich jest wyrażenie 'zodiakara', które w ostatnim czasie stało się popularne, szczególnie w muzycznej apce Tik Tok. O co dokładnie chodzi? Co znaczy zodiakara i kogo opisuje to wyrażenie? Poniżej znajdziecie definicję nowego trendu, który szaleje w sieci.

Zodiakara - co to znaczy? Wiele osób szuka odpowiedzi na pytanie, o co chodzi w nowym trendzie na Tik Toku. W tym artykule postaramy się wyjaśnić, dlaczego zodiakara stała się tak popularna w sieci i kogo dokładnie opisuje. Internet to miejsce, które rozwija się w mgnieniu oka. Co chwile pojawiają się nowe aplikacje i trendy, a młodzi ludzie próbują właśnie w tym miejscu rozpocząć swoją karierę by być jak Wersow, Friz czy też Natsu. W związku z tym wiele osób tworzy własny content na Tik Toku i w taki sposób zdobywają popularność. Wciąż liczy się oryginalność, ale przede wszystkim poczucie humoru. Było już wyrażenie pov: pick me girl, a teraz przyszła pora na zodiakarę! O co dokładnie chodzi? Zodiakara to nowe wyrażenie, które pojawiło się w slangu młodzieżowym.

TikTok challenge taneczny | ESKA XD - Fit vlog #12

Zodiakara - kto to? Co to znaczy?

Kim jest zodiakara? Kogo opisuje? Nie trzymamy Was dłużej w niepewności. Zodiakara to kobieta/dziewczyna, która bardzo interesuje się magią, astrologią, wróżbami, horoskopami i jak sama nazwa mówi - znakami zodiaku. Taka osoba wierzy, że układ planetarny ma wielką moc i potrafi wpłynąć na losy każdego człowieka. Ciekawi ją odczytywanie znaków zodiaku, a niekiedy potrafi nawet przewidzieć przyszłość! Zodiakra chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami z innymi, a osoby trzecie stojące obok mogą pomyśleć sobie, że jest obłąkana. Zodiakara przywiązuje dużą uwagę do znaków zodiaku i do ich znaczeń, np. jeśli jest zodiakalnym rakiem, to nigdy nie umówi się ze zodiakalnym baranem.

ZOBACZ TAKŻE: Horoskop rzymski - owocowy. Którym owocem jesteś i jaką masz osobowość?

Sonda
Którą z tych apek wolisz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze