Zaręczyny na Eurowizji 2017. To pierwszy raz w historii!

2017-05-12 13:04

Tego jeszcze nie było. Podczas półfinału Eurowizji 2017 doszło do zaręczyn!

Eurowizja 2017 to nie tylko różnorodne piosenki i występy z poszczególnych zakątków Europy i świata. Eurowizja to także niespodzianki i niespodziewane wydarzenia, których nikt by nie przewidział. Podczas drugiego półfinału konkursu, który odbył się w czwartek 12 maja pierwszy raz w historii Eurowizji doszło do zaręczyn. Reprezentantka Macedonii wystąpiła jako trzecia w kolejności. Po jej występie dowiedzieliśmy się, że wokalistka jest w ciąży, co już było miłą niespodzianką.

Zaręczyny na Eurowizji 2017

Prowadzący poszedł do ekipy z Mołdawii, by osobiście pogratulować rodzicom. Jana Burceska zdradziła, że ojcem jest Aleksander, który był obecny podczas konkursu. W pewnym momencie mężczyzna poprosił o mikrofon i oświadczył się swojej ukochanej. Wokalistka oczywiście przyjęła zaręczyny, a w ekipie wybuchła euforia. Niestety do pełni szczęścia Mołdawii zabrakło tylko awansu do finału nagranie z zaręczyn możecie zobaczyć poniżej: 

Gwiazdy europejskiego konkursu piosenki – SŁUCHAJ online za darmo: Kasia Moś, Mans Zelmerlow, Michał Szpak, … i inni. WŁĄCZ TERAZ >>

Eurowizja 2017 WYNIKI półfinałów. Kto w finale 13.05.2017 – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  EUROWIZJA 2017 WYNIKI drugiego półfinału z czwartku 11 maja (kolejność losowa): Bułgaria Węgry Chorwacja Węgry Dania Izrael Rumunia Norwegia Holandia Austria EUROWIZJA 2017 WYNIKI pierwszego półfinału z wtorku 9 maja (kolejność losowa):

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze