The Voice Senior

i

Autor: Screen z YT: The Voice of Poland/Sylwester Masio Kwiek | „Idź w swoją stronę" | Przesłuchania w ciemno | The Voice Senior 4

Żaden uczestnik w historii Voice Senior nie zaskoczył jak TEN! Piotr Cugowski nie mógł uwierzyć

2023-01-29 8:51

Historia uczestnika The Voice Senior wprawiła trenerów w osłupienie. Eksperci nie mogli uwierzyć w to, z jak barwną postacią i osobowością mają do czynienia. Senior opowiedział o koronacji swojego dziadka oraz o tym, że brał udział w II Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Nie uwierzycie ile ma lat!

Piotr Cugowski nie mógł uwierzyć w historię jednego z uczestników The Voice Senior. Masio Sylwester Kwiek wprawił w osłupienie nie tylko trenerów talent show, ale również widownię. Jego barwna opowieść o przodkach oraz swojej przeszłości zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie. Uczestnik programu zdradził również, że wystąpił na II Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, co niesamowicie zdziwiło męską część ekspertów. Masio Sylwester Kwiek opowiedział też o swoim dziadku, który był ostatnim królem. Występ tego uczestnika z pewnością przejdzie do historii programu jako jeden z najciekawszych i najbardziej zaskakujących.

Kontrowersyjna decyzja trenerów The Voice Senior. Widzowie są oburzeni!

Masio Sylwester Kwiek - wnuk ostatniego króla romskiego uczestnikiem The Voice Senior!

The Voice Senior - Masio Sylwester Kwiek

Masio Sylwester Kwiek w The Voice Senior zaskoczył wszystkich trenerów programu. W trakcie przesłuchań w ciemno zdradził, że w 1964 roku, wystąpił na scenie podczas II Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Piotr Cugowski, który nie mógł uwierzyć w to, ile lat ma uczestnik i jak młodo wygląda.

Ale jako iloletni?

Mężczyzna powiedział, że miał wtedy 20 lat. Zdradził też, że teraz jest szczęśliwym 78-latkiem.

Wzruszająca historia uczestniczki The Voice Senior. Poświęciła swoją karierę dla córki

Ty masz 78 lat?! Wow! To niesamowite. Znakomicie wygląda. W ogóle nie na swój wiek, chyba że ja mam coś z oczami, ale nie..

Masio Sylwester Kwiek przyznał, że swoją znakomita formę zawdzięcza genom.

Moi rodzice byli długowieczni. Mamusia nie miała siwych włosów, ani żadnych zmarszczek

Uczestnik zdradził również skąd pochodzi i jakie ma korzenie.

Jestem wnukiem króla cygańskiego. Był koronowany w 1937 roku i to było wydarzenie historyczne w Polsce. (...) Była to ostatnia koronacja w Polsce.

Janusz I Kwiek był ostatnim królem Romów. Jego elekcja i koronacja odbyła się 4 lipca 1937 roku na stadionie Wojska Polskiego w Warszawie. Historia rodzinna zaskoczyła trenerów The Voice Senior. Piotr Cugowski nie mógł uwierzyć w to, jak barwną historię posiada uczestnik. Podobnie było z Alicją Węgorzewską.

Fascynujące! Zatkało nas lekko...

Masio Sylwester Kwiek wykonał utwór Idź w swoją stronę Edyty Geppert. Niestety żaden z trenerów nie odwrócił swojego fotela, przez co uczestnik odpadł już na etapie przesłuchań w ciemno. Pomimo tego nie sposób mówić o porażce. Senior z pewnością był jednym z uczestników, którzy zostaną zapamiętani na długo.