Żaden uczestnik w historii Voice Senior nie zaskoczył jak TEN! Piotr Cugowski nie mógł uwierzyć

2023-01-28 9:42
The Voice Senior
Autor: Screen z YT: The Voice of Poland/Sylwester Masio Kwiek | „Idź w swoją stronę" | Przesłuchania w ciemno | The Voice Senior 4

Historia uczestnika The Voice Senior wprawiła trenerów w osłupienie. Eksperci nie mogli uwierzyć w to, z jak barwną postacią i osobowością mają do czynienia. Senior opowiedział o koronacji swojego dziadka oraz o tym, że brał udział w II Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Nie uwierzycie ile ma lat!

Piotr Cugowski nie mógł uwierzyć w historię jednego z uczestników The Voice Senior. Masio Sylwester Kwiek wprawił w osłupienie nie tylko trenerów talent show, ale również widownię. Jego barwna opowieść o przodkach oraz swojej przeszłości zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie. Uczestnik programu zdradził również, że wystąpił na II Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, co niesamowicie zdziwiło męską część ekspertów. Masio Sylwester Kwiek opowiedział też o swoim dziadku, który był ostatnim królem. Występ tego uczestnika z pewnością przejdzie do historii programu jako jeden z najciekawszych i najbardziej zaskakujących.

Kontrowersyjna decyzja trenerów The Voice Senior. Widzowie są oburzeni!

Masio Sylwester Kwiek - wnuk ostatniego króla romskiego uczestnikiem The Voice Senior!

The Voice Senior - Masio Sylwester Kwiek

Masio Sylwester Kwiek w The Voice Senior zaskoczył wszystkich trenerów programu. W trakcie przesłuchań w ciemno zdradził, że w 1964 roku, wystąpił na scenie podczas II Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Piotr Cugowski, który nie mógł uwierzyć w to, ile lat ma uczestnik i jak młodo wygląda.

Ale jako iloletni?

Mężczyzna powiedział, że miał wtedy 20 lat. Zdradził też, że teraz jest szczęśliwym 78-latkiem.

Wzruszająca historia uczestniczki The Voice Senior. Poświęciła swoją karierę dla córki

Ty masz 78 lat?! Wow! To niesamowite. Znakomicie wygląda. W ogóle nie na swój wiek, chyba że ja mam coś z oczami, ale nie..

Masio Sylwester Kwiek przyznał, że swoją znakomita formę zawdzięcza genom.

Moi rodzice byli długowieczni. Mamusia nie miała siwych włosów, ani żadnych zmarszczek

Uczestnik zdradził również skąd pochodzi i jakie ma korzenie.

Jestem wnukiem króla cygańskiego. Był koronowany w 1937 roku i to było wydarzenie historyczne w Polsce. (...) Była to ostatnia koronacja w Polsce.

Janusz I Kwiek był ostatnim królem Romów. Jego elekcja i koronacja odbyła się 4 lipca 1937 roku na stadionie Wojska Polskiego w Warszawie. Historia rodzinna zaskoczyła trenerów The Voice Senior. Piotr Cugowski nie mógł uwierzyć w to, jak barwną historię posiada uczestnik. Podobnie było z Alicją Węgorzewską.

Fascynujące! Zatkało nas lekko...

Masio Sylwester Kwiek wykonał utwór Idź w swoją stronę Edyty Geppert. Niestety żaden z trenerów nie odwrócił swojego fotela, przez co uczestnik odpadł już na etapie przesłuchań w ciemno. Pomimo tego nie sposób mówić o porażce. Senior z pewnością był jednym z uczestników, którzy zostaną zapamiętani na długo.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze