Wzruszająca historia uczestniczki The Voice Senior. Poświęciła swoją karierę dla córki

2023-01-16 11:00
Nina Ilnicka - The Voice Senior
Autor: Screen z YT: The Voice of Poland/Nina Ilnicka | „Komu weselne dzieci | Przesłuchania w ciemno | The Voice Senior 4

Uczestniczka The Voice Senior utwierdziła wszystkich w przekonaniu, że zawsze jest dobry czas, by spełniać swoje najskrytsze marzenia. Kariera na Bliskim Wschodzie połączona z zaskakującymi zwrotami akcji w życiu wokalistki sprawiły, że kilkadziesiąt lat temu postawiła na miłość i rodzinę. Kiedy tylko córka dojrzała, seniorka zdecydowała się realizować pasje i cele wspólnie z nią.

Wzruszające chwile w The Voice Senior 2023. Po tym, jak jedna z uczestniczek opowiedziała trenerom programu o tym, jak wyglądało jej życie oraz kariera, eksperci nie mogli powstrzymać swoich emocji. Byli pod wrażeniem wytrwałości oraz żarliwości seniorki. Możliwość wielkiej kariery na Bliskim Wschodzie i nieprawdopodobne zwroty akcji w życiu pani Niny sprawiły, że nie jednej osobie może z oka polecieć łza. Zarówno damska jak i męska część trenerów przyznała, że seniorka podjęła słuszną decyzję, chcąc zaprezentować swoje umiejętności w programie. Szczególnie, że jej udział w The Voice Senior 4 nie jest przypadkowy. Córka Niny, Izabela, wzięła udział w The Voice of Poland 2022. Prowadząca program - Małgorzata Tomaszewska namówiła mamę uczestniczki, aby przyjechała na przesłuchania do programu dla seniorów. Wokalistka zdecydowała się wykonać utwór Urszuli Sipińskiej - Komu weselne dziec. Jej talent, już od pierwszych dźwięków, dostrzegła Maryla Rodowicz, z którą seniorka będzie kontynuowała swoją przygodę w programie.

Fatalna pomyłka w The Voice Senior. Maryla Rodowicz nie mogła w to uwierzyć

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Nina Ilnicka - The Voice Senior

Nina Ilnicka w The Voice Senior podzieliła się z trenerami oraz widzami swoimi przeżyciami. Uczestniczka zdradziła, że była w przeszłości artystką estradową i wyjeżdżała na kontrakty m.in. do Bagdadu.

Zostałam dostrzeżona i zaproszona na uroczystość weselną syna Saddama Husajna. To było ogromne przeżycie dla mnie, bo było tam jak na party po hollywoodzkich Oscarach!

Wokalistka robiła niebywałą karierę na Bliskim Wschodzie. Seniorka zdradziła, że udało jej się także podpisać kontrakt w jednoczonych Emiratach Arabskich. Przyznała, że najlepiej czuła się wtedy w standardach amerykańskich i muzyce rosyjskiej. Podczas rozwoju swojej wielkiej kariery poznała w Dubaju swojego przyszłego męża, który był brytyjskim żołnierzem. Niedługo po ceremonii zaślubin, para zdecydowała się wyjechać do Anglii. Tam urodziła się ich córka - Izabela.

Uczestniczka wzruszyła trenerów The Voice Senior. "Przeżyła pani bardzo dramatyczne chwile"

Jak Izunia miała dwa lata, otrzymałam propozycję wyjazdu do Abu Zabi. Zgodziłam się z ciężkim sercem.

Pomimo tego, że marzeniem Niny Ilnickiej była wielka scena, to tęsknota i miłość do córki sprawiły, że mama Izy podjęła decyzję o zakończeniu swojej kariery muzycznej.

Podziękowałam kolegom i powiedziałam... Słuchajcie, ja muszę wracać do Izy.

Wokalistka przyznała, że rodzina jest ważniejsza niż blaski fleszy i czerwone dywany. Jej barwna historia wzruszyła trenerów programu, którzy nie ukrywali swoich emocji. Tym bardziej, że córka pani Niny również przejawia ogromne zainteresowanie muzyką. Izabela wystąpiła w poprzedniej edycji programu. Seniorka prowadzi aktualnie bloga modowego dla pań po pięćdziesiątym roku życia. Zdradziła, że zależy jej na tym, by przełamać stereotyp dotyczący ubioru dojrzałych kobiet.

Panie po 50. roku życia to już tylko beret moherowy i nic poza tym. Tak nie musi być.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze