Kontrowersyjna decyzja trenerów The Voice Senior. Widzowie są oburzeni!

2023-01-23 14:53
The Voice Senior
Autor: Screen z YT: The Voice of Poland/ Róża Frąckiewicz | „Dream a Little Dream of Me" | Przesłuchania w ciemno | The Voice Senior 4 , Canva

Widzowie The Voice Senior są zażenowani decyzją trenerów i nie mogą uwierzyć w to, co wydarzyło się podczas przesłuchań w ciemno. Według nich doszło do fatalnej pomyłki, która w ogóle nie powinna mieć miejsca. Swojego szoku nie ukrywał nawet Rafał Brzozowski. Z kolei Piotr Cugowski przyznał, że zasady tego programu są naprawdę nieubłagane. Co takiego się wydarzyło?

Kontrowersyjna decyzja trenerów The Voice Senior 2023 wywołała ogromne zamieszanie wśród fanów programu. Widzowie są oburzeni decyzją ekspertów i nie ukrywają swojego rozgoryczenia. Chodzi o występ jednej z uczestniczek, która wykonała swingowy utwór i zachwyciła publiczność. Wszystko wskazywało na to, że trenerów również. Jednak ich decyzja całkowicie wszystkich zaskoczyła. Rafał Brzozowski nie mógł uwierzyć w to, co się wydarzyło. Trenerzy The Voice Senior 4 nie mają łatwego zadania. To od ich decyzji zależy, kto zostanie najlepszym seniorskim głosem w Polsce. Uczestnicy, podczas przesłuchań w ciemno, starają się wypaść jak najlepiej i swoimi umiejętnościami oraz sympatią przekonać Alicję Węgorzewską, Marylę Rodowicz, Tomasza Szczepanika i Piotra Cugowskiego, że powinni znaleźć się w kolejnym etapie programu. Widzowie programu nie zawsze zgadzają się z ich decyzjami i głośno wyrażają swoje zdanie. Podobnie było w przypadki pani Róży Frąckiewicz.

Wzruszająca historia uczestniczki The Voice Senior. Poświęciła swoją karierę dla córki

Martin Rybczyński wymarzonym synem Marka Piekarczyka! Urzekł go głosem

The Voice Senior - Róża Frąckiewicz

Róża Frąckiewicz w The Voice Senior wykonała utwór Doris Day - Dream a Little Dream of Me. Publiczność była zachwycona jej umiejętnościami wokalnymi oraz interpretacją. Przez cały jej występ trenerzy byli wsłuchani w swingowy utwór oraz głos pani Róży. Fani zwracają nawet uwagę na to, że na twarzy Tomasza Szczepanika widać było wyraźne wzruszenie. Piotr Cugowski przyznał, że seniorka śpiewa naprawdę czysto. Wszystko wskazywało na to, że Róża Frąckiewicz przejdzie do kolejnego etapu programu. Jednak trenerzy podjęli inną decyzję. Żaden z nich nie odwrócił swojego fotela, przez co 60-latka musiała pożegnać się z programem już po jego pierwszym etapie. Bliscy pani Róży byli w ogromnym szoku.

No proszę was, tak się nie robi. No chyba żartujecie!

Swojego zdziwienia nie ukrywał nawet Rafał Brzozowski, który do samego końca nie mógł uwierzyć w to, że żaden z foteli się nie odwrócił.

Co jest?! Halo! No nie! Co oni! Nikt nie nacisnął?!

Według Tomasza Szczepanika występ seniorki był zbyt grzeczny.

Uczestniczka wzruszyła trenerów The Voice Senior. "Przeżyła pani bardzo dramatyczne chwile"

Fajne wykonanie, natomiast brakowało mi tego swingu, tego pazura, bo ty masz ten pazur

Po tych słowach Róża Frąckiewicz wykonała dodatkowo utwór Elli Fitzgerald - Summertime. Kiedy skończyła, jurorzy przyznali, że popełnili błąd. Piotr Cugowski poprosił, aby seniorka pojawiła się w kolejnej edycji.

Od tego trzeba było zacząć... Zasady tego programu są nieubłagane...

Fani programu nie ukrywają swojego żalu do trenerów. W komentarzach przyznają, że są oburzeni, a decyzja ekspertów jest skandaliczna.

Bzdura totalna!!! Wstyd wręcz dla jurorów!!! Gdzie oni mają uszy!!! Pani w różowym ogromny talent.

Tym jurorom słoń na uszy nadepnął, pani Róża później wspaniałe zaśpiewała, to się nie odwrócili.

Pani Róża piękny występ, nikt się nie odwrócił, żal

Pani w różowej sukience, wielki talent,  a oni dali plamę

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze