Sklepy w Wielkanoc 2022 - od której, do której godziny otwarte 17 kwietnia?

i

Autor: Marek BAZAK/East News Sklepy w Wielkanoc 2022 - od której, do której godziny otwarte 17 kwietnia?

Sklepy w Wielkanoc 2022 - od której, do której godziny otwarte 17 kwietnia?

2022-04-16 15:34

Sklepy otwarte 17 kwietnia 2022 uratują wiele osób. Wiele osób dopiero w niedzielę wielkanocną zorientuje się, że nie kupiło napoju, soku, wody lub innych produktów. Czy sklepy są czynne w Wielkanoc? Jeśli tak, to do której godziny? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Sklepy w Wielkanoc 2022 - godziny

Sklepy w Wielkanoc 2022 - od której, do której godziny otwarte 17 kwietnia? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o czynne sklepy w Wielkanoc 2022? Zastanawiacie się, czy żabka jest otwarta? Mamy dla Was dobre wiadomości, bo wiele sklepów tej sieci może być otwartych. A to z pewnością uratuje osoby, które chcą zrobić drobne zakupy, jeśli zabrakło Wam jakiegoś produktu na stole. Czynne na pewno będą sklepy na stacjach benzynowych. Tam również można kupić ważne artykuły spożywcze. Jednak pamiętajcie, że nie kupicie niedzielę wielkanocną chleba, a co więcej nie zrobicie tego również w poniedziałek.

Darmowe kartki na Wielkanoc 2022 - obrazki, życzenia, wierszyki [GALERIA]

Piosenki, których słuchał kiedyś każdy. To wciąż hity

Sklepy w Wielkanoc 2022 - godziny

Od której godziny sklepy czynne w Wielkanoc 2022? Wszystko zależy od właściciela danego minimarketu. Właśnie szefowie danej placówki mogą zdecydować o tym, czy otwierają sklep w Wielkanoc czy jednak nie. Jeśli zdecydują się na otwarcie, to jednocześnie są zobligowani do stanięcia za kasą.

Mądre życzenia wielkanocne 2022 - śmieszne, wierszyki, oryginalne, poważne

Większość sklepów otwartych będzie po godzinie 12:00, czyli po wielkanocnym śniadaniu. 17 kwietnia 2022 spodziewajcie się, że zamknięcie nastąpi najpóźniej po godzinie 23:00. Pamiętajcie, że hipermarkety, takie jak Lidl, Biedronka, czy Dino będą całkowicie zamknięte. 

Sonda
Sklepy spożywcze powinny być otwarte w niedziele i święta?