Żabka - godziny otwarcia 25 grudnia. Czy jest otwarta w Boże Narodzenie?

2022-12-25 9:13
Żabka
Autor: Lukasz Gdak/East News

Sklepy należące do sieci Żabka często ratują nam życie, gdy zabraknie czegoś w domu, a jest niedziela niehandlowa. W związku z tym wielu Polaków zastanawia się, jak jest ze świętami. Czy w Boże Narodzenie Żabki są czynne? Jeśli tak, to do której? Godziny otwarcia Żabek 25.12 prezentujemy poniżej.

Żabka - godziny otwarcia w Boże Narodzenie zastanawiają miliony osób. Mimo że święta Bożego Narodzenia są czasem, do którego przygotowujemy się nierzadko tygodniami, czasami i tak zdarzy się, że o czymś zapomnimy. Wówczas pomocne okazują się niewielkie sklepy, które w tych świątecznych dniach działają na podobnych zasadach, co w niedziele niehandlowe, kiedy zgodnie z obowiązującą w Polsce ustawą zamknięte są wszystkie markety i galerie handlowe. 25 i 26 grudnia także są dniami ustawowo wolnymi od pracy. Ponadto, pierwszy dzień świąt wypada w tym roku właśnie w niedzielę. Czy możemy zatem spodziewać się tego, że Żabki będą otwarte i w przypadku, gdy odkryjemy, że musimy coś kupić, będzie to możliwe?

Czy sklepy są otwarte 25 grudnia 2022? Do której sklepy otwarte 25.12.2022?

Życzenia świąteczne i noworoczne od gwiazd - dla czytelników ESKA.pl i słuchaczy Radia ESKA!

Żabka - godziny otwarcia 25 grudnia

Czy Żabka jest otwarta w Boże Narodzenie? Odpowiedzi poszukuje coraz więcej osób! Zgodnie z obowiązującą ustawą sklepy w święta są zamknięte. Te należące do sieci Żabka są jednak objęte wyjątkiem i można spodziewać się, że będą otwarte 25 grudnia. Godziny otwarcia Żabek będą dostępne na drzwiach sklepu i stronie internetowej. Najbardziej prawdopodobne, że sklepy będą czynne do 12:00 lub 13:00 do 20:00 bądź 21:00. 

Sonda
Kiedy robisz zakupy świąteczne?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze