YouTube - rekordowy wynik wyświetleń! Najpopularniejszym VIDEO jest...

i

Autor: fot. YouTube.com/Wiz Khalifa // YouTube.com/LuisFonsiVEVO screen z teledysku Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee i Wiz Khalifa - See You Again ft. Charlie Puth [Official Video] Furious 7 Soundtrack

YouTube - rekordowy wynik wyświetleń! Najpopularniejszym VIDEO jest...

2017-08-06 11:43

See You Again zaledwie 25 dni było najpopularniejszym VIDEO na YouTube! Hit z filmu Szybcy i wściekli został zdetronizowany 5 sierpnia 2017. Kto jest teraz numerem 1 na YT? Przekonajcie się na ESKA.pl

YouTube: filmy w tym serwisie pobijają rekordy pod względem wyświetleń! 11 lipca 2017 pisaliśmy o tym, że Gangnam Style pokonane przez Szybkich i Wściekłych. Wtedy z takiego obrotu sprawy cieszyło się wiele osób. Dokładnie po 25 dniach informujemy, że video promujące piosenkę Wiz Khalify i Charliego Putha - nie jest już najpopularniejsze. Kto teraz ma rekord na YouTube? Łatwo jest się domyślić, że największą liczbę odsłon w serwisie ma teledysk Despacito! Mamy nowy numer 1!

YouTube - filmy, rekord, najwięcej wyświetleń

Despacito najpopularniejsze na YouTube! Utwór z niezwykle wakacyjnym teledyskiem zadebiutował w najpopularniejszym serwisie video świata, 12 stycznia 2017. Po trzech miesiącach od debiutu klip miał już miliard wyświetleń i wiele osób wiedziało, że na tym się nie skończy. Kawałek zadebiutował we wszystkich rozgłośniach radiowych będąc jednocześnie najczęściej granym singlem. W czerwcu 2017 muzyczny obrazek miał już 2 miliardy odsłon. Teraz to numer 1 na YouTube, ale również pierwsze video, które przekroczyło barierę 3 miliardów wyświetleń! 5 sierpnia wynik wynosił: 3 016 380 083. Ten kawałek wciąż jest na muzycznym TOPie, więc zapewne za jakiś czas poprawi swój rekord na 4 miliardy odsłon. 

 

Despacito zakazane w radiu. Kto zablokował hit lata 2017?

Autor: brak danych

Despacito to hit lata 2017. Patrząc na popularność numeru chyba już nikomu nie uda się odebrać tego zaszczytnego tytułu autorom piosenki.

Luis Fonsi i Daddy Yankee, czyli autorzy tego megahitu mogą się również pochwalić innymi osiągnięciami. Pobili rekord wszech czasów, jeśli chodzi o numer 1 piosenki śpiewanej w języku hiszpańskim na brytyjskiej liście hitów UK Charts. Oprócz tego od 12 tygodni z rzędu są na miejscu 1. Billboard Hot 100, czyli prestiżowego zestawienia w Stanach Zjednoczonych. Jeśli utrzyma się na tej pozycji jeszcze przez 5 tygodni, to pobije rekord listy należący hitu One Sweet Day, Mariah Carey i Boyz II Men. 

Rekord na YouTube przez 25 dni należał do See You Again. Szansę na to, że hit Wiza Khalify i Charliego Putha dogoni Despacito są niewielkie.