Young Leosia

i

Autor: YouTube/INTERNAZIOMALE

Young Leosia idzie za ciosem! Jej numer z Żabsonem podbija sieć

2021-08-07 11:28

Young Leosia to bez wątpienia jedno z największych objawień muzycznych ostatnich miesięcy. Jej hit Szklanki wygenerował prawie 20 milionów odsłon w sieci. Po doskonale przyjętym numerze czas na jego następcę. W sieci zadebiutował teledysk do kawałka nagranego z Żabsonem, który już bije rekordy popularności.

Young Leosia i Żabson to połączenie, które gwarantowało hit. Ich wspólny numer Jungle Girl zadebiutował w sieci w piątek 6 sierpnia i w niespełna dobę wygenerował pół miliona wyświetleń. Nie ma się co dziwić. W końcu Young Leosia to jedno z największych objawień muzycznych ostatnich miesięcy. Piosenkarka i raperka działa w przemyśle muzycznym już od ponad roku, jednak prawdziwą popularność przyniósł jej wydany w styczniu tego roku singiel Szklanki. Teledysk nakręcony do numeru, w którym artystka wyraża tęsknotę za czasami sprzed pandemii, wygenerował blisko 20 milionów wyświetleń. Do wielkich fanek kawałka należy między innymi Kayah, która w mediach społecznościowych wyraziła podziw nad odnoszącą coraz większe sukcesy debiutantką. Po ponad pół roku od wydania Szklanek Young Leosia zaprezentowała kolejny singiel. Tym razem do współpracy zaprosiła rapera Żabsona, z którym wcześniej stworzyła numer ULALA. Singiel Jungle Girl ma wielkie szanse na to, by odnieść sukces na miarę Szklanek.

Sonda
Czy Jungle Girl będzie hitem jak Szklanki?

Young Leosia i Żabson łączą siły

Ten numer może być hitem tych wakacji! Young Leosia i Żabson to połączenie, które gwarantuje sukces. Wystarczy spojrzeć na zamieszanie, jakie wywołał ich poprzedni kawałek ULALA. Fani raperki doskonale przyjęli Jungle Girl. Jeśli jeszcze nie słuchaliście najnowszej propozycji od tej charyzmatycznej artystki, czym prędzej nadrabiajcie zaległości.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!