Wybory prezydenckie 2015 jak Gra o tron. Gra o fotel z muzyką w klimacie Game of Thrones hitem internetu! Zobaczcie [VIDEO]

2015-05-08 12:33
Gra o fotel - Paweł Kukiz jako Stannis Baratheon
Autor: fot. YouTube Gra o fotel - Paweł Kukiz jako Stannis Baratheon

Wybory prezydenckie 2015 porównane do Gry o tron zrodziły nowy hit internetu - Grę o fotel. Zobaczcie zabawną przeróbkę Game of Thrones z muzyką z serialu oddającą klimat wyborów prezydenckich 2015. Na ESKA.pl także lista postaci z Gry o tron przypisana poszczególnym kandydatom na urząd prezydenta Polski 2015. Kto wygra Grę o fotel?

Wybory prezydenckie 2015 to temat nowego hitu internetu - Gry o fotel. Filmik porównuje wybory prezydenckie 2015 do Gry o tron. W Grze o fotel przedstawieni zostali nie tylko kandydaci na prezydenta, ale także inne znane twarze polskiej sceny politycznej. Oczywiście każdy polityk odpowiada konkretnej postaci z Game of Thrones. Nie zabrakło też charakterystycznej dla serialu muzyki, która idealnie oddaje klimat rywalizacji kandydatów w trwających do 8 maja 2015 roku kampaniach.

Do walki o koronę przystąpiły wielkie rody szlacheckie, a na ich czele stanęli - Ned Korwin Stark, Bronek Baratheon, Stannis Kukiz Baratheon, Daenerys Ogórek Targaryen oraz oczywiście Loras Duda Tyrell. Kto zasiądzie na cebulowym tronie? - czytamy w opisie Gry o fotel.

>> Matura 2015: wyniki - kiedy CKE ogłosi wyniki egzaminu maturalnego 2015?

W Grze o fotel wystąpili:

Lord Eddard Ned Stark - Janusz Korwin Mikke
Stannis Baratheon - Paweł Kukiz
Daenerys Targaryen - Magdalena Ogórek
Robert Baratheon - Bronisław Komorowski
Loras Tyrell - Andrzej Duda
Tyrion Lannister - Jarosław Kaczyński
Tywin Lannister - Donald Tusk
Cersei Lannister - Monika Olejnik
Jon Snow - Konrad Berkowicz
Samwell Tarly - Przemysław Wipler
Lord Varys - Antoni Macierewicz
Gregor Clegane - Marian Kowalski
Jaime Lannister - Robert Biedroń
Ser Barristan Selmy - Leszek Miller
Ser Jorah Mormont - Grzegorz Napieralski

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Za Grę o fotel odpowiada MC Grzesio. Staram tworzyć się materiały, których jedynym celem jest poprawa humoru - pisze o sobie Youtuber. Jego kanał znajdziemy pod tym LINKIEM >>.

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze