WOŚP 2021 - aukcje, które was zaskoczą. Tym gwiazdom nie brakuje kreatywności

WOŚP
Autor: Mateusz Jagielski/East News

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Tradycją wydarzenia jest to, że uznane dla świata rozrywki postacie wystawiają swoje przedmioty na licytacje, a dochód z ich sprzedaży przekazywany jest na konto fundacji. Które aukcje w tym roku są najciekawsze i najbardziej zaskakujące? W jaki sposób gwiazdy wsparły WOŚP?

WOŚP 2021 - aukcje z przedmiotami przekazanymi przez największe gwiazdy show-biznesu zawsze cieszą się wielkim zainteresowaniem internautów, którzy z chęcią je licytują. W tym roku na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponownie zdecydowało się wielu artystów. Wśród przekazanych przez nich przedmiotów nie zabrakło takich, które z pewnością zaskoczą niejednego gotowego do licytacji internautę.

Tegoroczny finał WOŚP będzie inny od tych, jakie znamy z ubiegłych lat. Finał z głową - takie hasło przyświeca organizatorom, którzy ze względu na pandemię koronawirusa musieli przełożyć termin wydarzenia z 10 na 31 stycznia. Dzień wcześniej, 30 stycznia, rozpocznie się transmisja internetowa finału, a głównym punktem działań sztabu Wielkiej Orkiestry będzie jak zwykle Warszawa. W tym roku pieniądze wrzucane do puszek wolontariuszy czy tych internetowych zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Sprawdźcie, jakie zaskakujące przedmioty od gwiazd show-biznesu można znaleźć na aukcjach dedykowanych WOŚP 2021.  

WOŚP 2021 - aukcje

Gwiazdy show-biznesu z chęcią wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, przekazując na aukcje przedmioty ze swoich prywatnych kolekcji, jak również możliwość spotkania. Sprawdźcie najciekawsze aukcje od artystów muzycznych w tym roku.

ESKA XD #014
Najnowsze