WOŚP 2020: znamy zwycięzcę licytacji współprowadzenia Obudź się na Jankesa w Radiu ESKA!

2020-01-12 20:53
ESKA
Autor: ESKA

To już kolejny rok z rzędu, kiedy Radio ESKA dołącza do wspierających WOŚP. Tradycyjnie do wylicytowania była możliwość współprowadzenia poranka razem z Jankesem, Kamą i Rudym i zobaczenia, jak praca radiowców wygląda od kuchni. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz 28. - Finał wydarzenia odbył się 12 stycznia i to właśnie niedzieli można było brać udział w licytacji.

WOŚP 2020 - wiemy już, jaka jest ostateczna kwota licytacji współprowadzenia poranka w audycji Obudź się na Jankesa! W Radiu ESKA udało się pobić wynik licytacji z zeszłego roku. Aukcje to jeden z najważniejszych sposobów, dzięki którym można wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Co roku do akcji przyłączają się dziesiątki osób, firm i organizacji, które chcą pomagać. Przez niemal trzy dekady istnienia organizacji Orkiestrze udało się zebrać już grubo ponad miliard złotych na wsparcie polskiej medycyny. W 2020 roku środki zebrane przez WOŚP zostaną przekazane na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Z pieniędzy sfinansowane zostaną przede wszystkim specjalistyczne sprzęty dla dzieci wymagających zabiegów i operacji, których wciąż brakuje w szpitalach. Ogromna część kwoty zebranej przez WOŚP to także praca wolontariuszy - w tym roku było ich ok. 120 tys. w całej Polsce!

WOŚP 2020: znamy kwotę i zwycięzcę licytacji współprowadzenia Obudź się na Jankesa w Radiu ESKA!

W zeszłym roku aukcję Radia ESKA dla WOŚP wygrał pan Adam, który zaoferował 5800 zł. W 2020 ten wynik udało się pobić! Ostateczna oferta za możliwość współprowadzenia porannej audycji wyniosła 9100 zł! Już niebawem na antenie Radia ESKA powitamy śmiałka, który w warszawskim studiu ramię w ramię z Jankesem, Kamą i Rudym poprowadzi Obudź się na Jankesa - zwycięzcą licytacji jest pan Artur ze Świerzowej Polskiej. Jak poradzi sobie w roli radiowca i kiedy będziemy mogli posłuchać poranku z nim? Tę informację uzupełnimy już wkrótce!

Najnowsze