WoLa to nowa gwiazda polskiego rapu. Piosenka Wieczne Łzy zachwyca słuchaczy

2022-03-19 15:29
WoLa - Wieczne Łzy
Autor: materiały prasowe

WoLa to raper, który już wkrótce może stać się nową, polską gwiazdą sceny muzycznej. Niedawno opublikował swój nowy singiel. Wieczne Łzy to utwór, który nie tylko ma dobre recenzję, ale także ma pokaźną liczbę wyświetleń na YouTube. Słyszeliście już tę propozycję młodego rapera? Możecie to zrobić tutaj.

WoLa zaprezentował swoją nową piosenkę. - Kawałek pod tytułem Wieczne Łzy to utwór opisujący zlepek fragmentów z mojego życia zarówno tych złych jak i dobrych - mówi o utworze sam artysta. Porównuje w nim między innymi swoją teraźniejszość z przeszłością. Pokazują to również sceny w teledysku, w których artysta zestawił świat w "wyższym standardzie" z typowymi osiedlami. Bloki ujęte w wideo to dokładnie te same, w których wychowywał się WoLa, dla kontrastu mamy okolicę, w której mieszka teraz. Co wiadomo na temat młodego rapera, o którym wkrótce może usłyszeć wielu fanów tego typu muzyki?

ZOBACZ TAKŻE: Kinny Zimmer w piosence Kamila Lanka! Na taki banger czekali fani

ESKA XD #044 - FAME MMA 13, BRACIA KLICZKO, MUZYKA DO BIEGANIA

WoLa - kim jest raper?

Mam na imię Ernest, szerzej znany jako WoLa. Mam 16 lat i muzyka to całe moje życie. Oprócz tego, że samo tworzenie muzyki śmiało mogę nazwać swoją terapią, chciałbym pomagać innym ludziom swoją twórczością - mówi o sobie WoLa. 

Teledysk do piosenki Wieczne Łzy możecie zobaczyć poniżej:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze