Wokalistka Destiny's Child trafiła do szpitala. Artystka 'walczy o życie'

2016-07-07 14:28
Wokalistka Destiny's Child trafiła do szpitala. Artystka 'walczy o życie'
Autor: Fot. Instagram/iamlatavia LaTavia Roberson walczy o życie

Wokalistka Destiny's Child trafiła do szpitala. Jak donoszą zagraniczne media LaTavia Roberson 'walczy o życie'.

LaTavia Roberson, jedna z byłych wokalistek zespołu Destiny's Child trafiła do szpitala. Portal TheShadeRoom.com powołując się na swojego informatora podał, że LaTavia Roberson 'walczy o życie'. Wokalistka 5 lipca miała trafić do szpitala ze względu na złe samopoczucie. Jednak z dnia na dzień stan jej zdrowia znacznie pogorszył się.

LaTavia Roberson 'walczy o życie'

Nie znane są na razie szczegóły całego zajścia. Wiadomo jednak, że LaTavia oczekuje przyjścia na świat swojego drugiego dziecka i złe samopoczucie mogło wynikać z powikłań związanych właśnie z zaawansowaną ciążą. Współpracownicy artystki nie skomentowali jeszcze tych doniesień. Fani artystki modlą się o szybki powrót Roberson do zdrowia. LaTavia Roberson jest już mamą. Kobieta ma 3-letniej Lyric Richard.

Me: Are you gonna be a good big sister? Her: Can I tell you after I finish my cupcake mom? ??❤️ Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika LaTavia Roberson (@iamlatavia)

LaTavia Roberson była jedną z czterech wokalistek zespołu Destiny's Child na początku istnienia zespołu. Jednak w 2000 roku razem z LeToyą Luckett opuściła zespół. LaTavia Roberson z zespołem wzięła udział w nagraniu dwóch pierwszych płyt zatytułowanych Destiny's Child i Writing's on the Wall.

#stuckinmyhead #thanks2Spotify #&their90splaylist #ThrowinPagers #TellinMCi #HavinAOL ?☺️#flasssssshallthewayback #FBF Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika LaTavia Roberson (@iamlatavia)

Jeżeli interesuje Was wszystko, co związane z muzyką i największymi gwiazdami, wchodźcie na eskaGO! W serwisie obejrzycie filmy o najpopularniejszych wokalistach i legendarnych zespołach. Jedną z propozycji serwisu jest film Lady Gaga: Na krawędzi – dokument o początkach kariery wokalistki:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze