Wiktoria Zwolińska z The Voice Kids w hicie Billie Eilish. To wykonanie zwala z nóg

2020-04-02 15:35 MK
Wiktoria Zwolińska
Autor: YouTube/Wiktoria Zwolińska

Choć od finału trzeciej edycji The Voice Kids minął już ponad miesiąc, jej uczestnicy nie pozwalają o sobie zapomnieć ani na chwilę. Podopieczna Cleo Wiktoria Zwolińska opublikowała w sieci cover jednego z ostatnich hitów Billie Eilish - all the good girls go to hell w zupełnie innej aranżacji. Internauci nie kryją swojego zachwytu nad interpretacją nastolatki! Wyjątkowego wykonania piosenki Billie posłuchacie na ESKA.pl.

Wiktoria Zwolińska od samego początku uważana była za jedną z najmocniejszych uczestniczek trzeciej edycji The Voice Kids. Już podczas Przesłuchań w ciemno, dziewczyna pokazała, jak wielki drzemie w niej potencjał. Jej wykonanie Creep spotkało się z zachwytem nie tylko trenerów polskiej odsłony popularnego formatu, ale i internautów na całym świecie. Wiktoria została bowiem wielokrotnie wyróżniona na arenie międzynarodowej w podsumowaniach przygotowanych przez autorów kanałów The Voice Global czy też Best of The Voice Kids, które posiadają miliony subskrypcji.

Podopieczna Cleo zaszła w programie bardzo wysoko. I choć nie udało jej się zakwalifikować do ścisłego finału, w którym zmierzyli się Hania Sztachańska, Natalia Kawalec oraz Marcin Maciejczak, ani na chwilę nie porzuciła muzyki. Na oficjalnym kanale młodej artystki można znaleźć wiele coverów w jej wykonaniu. Niedawno Wiktoria zaskoczyła swoją interpretacją wielkiego hitu Sanah Szampan, a teraz wzięła na warsztat utwór z repertuaru Billie Eilish - all the good girls go to hell. Piosenka była jednym z singli promujących debiutanckie wydawnictwo Amerykanki, który odniósł spory sukces na świecie. Zapewniamy was jednak, że w takiej wersji go jeszcze nie słyszeliście.

Wiktoria Zwolińska - cover Billie Eilish

Podczas swojej przygody z programem The Voice Kids, Wiktoria Zwolińska udowodniła, że najlepiej odnajduje się w mocnym repertuarze. Widzowie pokochali jej interpretacje piosenek Radiohead, Metalliki czy też Etty James. Jej wersja hitu all the good girls go to hell wręcz przyprawia o dreszcze!

- Wykonanie inne niż oryginał i to czyni je jeszcze ciekawszym! Bardzo mi się podoba ta wersja, super montaż i super śpiewasz
- Jak zwykle PRZEPIĘKNIE!!! Uwielbiam Twój niesamowity głos! Czekam na kolejne covery i oczywiście na Twoje własne piosenki. Jesteś cudowna - można przeczytać w komentarzach.

Trzecią edycję The Voice Kids wygrał ostatecznie Marcin Maciejczak.

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze