Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wygrali Dance, Dance, Dance - na co przeznaczą nagrodę?

2019-04-22 10:55 A.D.
Dance, Dance, Dance
Autor: materiały prasowe/ Waldemar Kompała

- Jesteśmy naprawdę w szoku! Dziękujemy wam pięknie… Na każdym odcinku wspieraliście nas. Dziękujemy naszym wspaniałym rodzinom - wyznał Adam Zdrójkowski tuż po ogłoszeniu wyników. To właśnie on i Wiktoria Gąsiewska, decyzją widzów, wygrali pierwszą polską edycję tanecznego show!

Za nami wielki finał „Dance, Dance, Dance”! Nagrodę główną - 100 000 zł, wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, którzy w finałowym starciu zmierzyli się z  Patricią i Victorią Kazadi. Komu Wiktoria i Adam przekazali wygraną?

- Wygraną chcielibyśmy przeznaczyć fundacji „Akogo?” i klinice Budzik, którą mieliśmy okazję odwiedzić - mówili na scenie Wiktoria i Adam. 

- Jak miałam sześć lat, brałam udział w spocie reklamowym właśnie dla fundacji Akogo? - dodała Wiktoria Gąsiewska w materiale wideo z wizyty w fundacji.

- Jesteśmy wzruszeni, że pamięć tych spotów i zaangażowanie w ten temat tak pięknie się przejawia już w dorosłym życiu - wyznała Ewa Błaszczyk, założycielka fundacji Akogo?. 

Zwycięska para nie kryła ogromnej radości, a podziękowań nie było końca. 

-Mamuś, tato, kocham Was! Chciałabym podziękować uczestnikom, z którymi stworzyliśmy taką wspaniałą więź - powiedziała Wiktoria Gąsiewska. 

 - Jeszcze najważniejsze. Jury, dzięki któremu tak naprawdę staliśmy się tak naprawdę lepszą wersją nas i staliśmy się osobami, które na pewno, bardziej w siebie wierzą. Zauważyłem to u Wiktorii, która bardzo się zmieniła i otworzyła - mówił poruszony Adam Zdrójkowski. 

Adam i Wiktora - wzruszający gest zwycięzców show

Adam i Wiktoria postanowili także podziękować rywalkom z finałowego starcia. 

- Chciałem bardzo wam dziewczyny podziękować w imieniu moim i Wiktorii za naprawdę wspaniałą rywalizację.  Jesteście niesamowite i ta statuetka należy do was - powiedział Adam po czym oddał Patricii i Victorii Kazadi jedną z symbolicznych wygranych.

- Dziękujemy kochani. Tak naprawdę, na żadnym etapie nie czułam rywalizacji ani z wami ani z pozostałymi uczestnikami. To była magiczna przygoda. Chcę wam bardzo, bardzo podziękować, że mogliśmy to zrobić wszystko w tak fajny, elegancki sposób. Nie było tu żadnej zawiści, żadnego podkładania sobie nóg, tylko w fajnej przyjaznej atmosferze mogliśmy się rozwijać. Bardzo wam wszystkim dziękuję - mówiła wzruszona Patricia, która wspólnie z siostrą Victorią przekazały czek o wartości 10 000 złotych na rzecz Fundacji „Nasze Dzieci”. 

materiały prasowe

Najnowsze