Wielkie Kolędowanie z Polsatem - GWIAZDY. Kto wystąpi podczas bożonarodzeniowego koncertu?

2019-12-23 15:38 AD
Kolędy
Autor: Damian KLAMKA/East News

Wielkie Kolędowanie z Polsatem to wspaniały koncert świąteczny, który zachwyci wszystkich miłośników pastorałek i utworów bożonarodzeniowych. W wcześniej nagranym wydarzeniu udział wzięły wielkie gwiazdy polskiej muzyki. Zobaczyć będziemy mogli je wszystkie na jednej scenie, a wykonają najpopularniejsze kolędy polskie przy akompaniamencie. Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Kolędy w 2019 roku jak zwykle rozbrzmiewać będą niemal we wszystkich polskich domach. Chociaż większość z nas odtworzy ją z YouTuba lub radia, to wiele osób ma również zgromadzone płyty zawierające kolędy w ich ulubionych wykonaniach. Dlaczego tak chętnie do nich wracamy, zamiast dawać porwać się nowym piosenkom? Pastorałki i kolędy wiążą się z religijną stroną świąt. Ponadto wszyscy pamiętają je jeszcze z czasów dzieciństwa, kiedy to uczyliśmy się ich, by prezentować na jasełkach i innych szkolnych uroczystościach. To jeden z powodów, dla których nie może zabraknąć również koncertów gwiazd, które zagrają i zaśpiewają piękniej niż nasze dziecięce wspomnienia. Wielkie Kolędowanie z Polsatem tradycyjnie zobaczyć można w wigilijny wieczór. W tym roku pojawią się na nim gwiazdy, które dobrze znamy i podziwiamy. Nie zabraknie również gwiazd młodego pokolenia jak Roksana Węgiel oraz tych, którzy w 2019 roku nagrywali wspaniałe przeboje. Wielkie Kolędowanie z Polsatem - GWIAZDY możecie poznać już teraz na ESKA.pl.

Wielkie Kolędowanie z Polsatem - GWIAZDY

Wśród gwiazd z pewnością zobaczymy artystów, którzy w 2019 roku prawdziwie rządzili naszą sceną. Będzie to z pewnością Cleo, która pochwaliła się zdjęciami w towarzystwie innych artystów. Są to między innymi Roksana Węgiel, Golec uOrkiestra, Paweł Domagała. Kolejnych artystów poznawać będziemy w najbliższych dniach.

Najnowsze